AWP Doodle Lore znika z Revolution Weapon Case w CS:GO. Nowym skinem zostaje AWP Duality

AWP Duality CS GO

Okazało się, że Valve niedostatecznie dobrze sprawdziło wszystkie elementy designu AWP | Doodle Lore. Po wprowadzeniu nowej skrzynki Revolution Weapon doszło do sytuacji, w której o wyglądzie skina wypowiedział się autor grafiki, ale nie tej znajdującej się na snajperce. Użytkownik, który umieścił prace w warsztacie Steam część elementów ukradł lub podpatrzył u prawowitego twórcy obrazka.AWP | Duality wskakuje za Doodle Lore

Deweloperzy musieli bardzo szybko zareagować, aby przestali być krytykowani za swój zły ruch. Finalnie kolejna aktualizacja wprowadziła do CS:GO zupełnie nowy skin - AWP | Duality, który momentalnie został podmieniony za istniejący Doodle Lore.

Co ciekawe, wielu graczy myślało, że otrzyma do ekwipunku nowy przedmiot w miejsce tego, który zniknie ze skrzynki. Valve postąpiło jednak inaczej niż w przypadku M4A4 | Howl i oprócz tego, że w kontenerze znajduje się już skórka Duality, wszystkim posiadaczom poprzedniej wersji podmieniono broń na nową. Tym samym design i cały motyw pierwotnego projektu całkowicie zniknął z CS:GO, a wyglądał następująco:

AWP Doodle Lore CS GO

Nowa AWP | Duality nie ma już nic wspólnego z "Lore'm" i generalnie wygląda trochę gorzej. Bliżej jej do skina "The Prince", który znany jest z dużej ilości ornamentów. O kilkadziesiąt złotych spadła też cena, co pokazuje, że graczom bardziej podobała się pierwsza odmiana, lecz niestety z uwagi na prawa autorskie nie mogła pozostać w CS:GO.

2 Komentarze

Nowsza Starsza