Aktualizacja CS:GO z nową skrzynką Revolution Weapon Case

Valve niespodziewanie opublikowało update CS:GO, w którym pojawiła się nowa skrzynka Revolution Weapon Case.

Skrzynka Revolution Weapon CS GO

Doczekaliśmy się nowości. Niestety nie do końca takich, jakich oczekiwaliśmy, niemniej jest to kolejne urozmaicenie od deweloperów gry, które zmieni wygląd naszych broni.Nowa skrzynka CS:GO - Revolution Weapon Case

Aktualizacja jest w zasadzie bardzo krótka i skupia się wyłącznie na nowych przedmiotach. Do CS:GO trafił zestaw muzyczny Denzel Curry ULTIMATE, kapsuła z naklejkami Espionage oraz nowa skrzynka Revolution Weapon Case.

Kapsuła Espionage zawiera 21 naklejek - 12 zwykłych, 4 hologramowe, 2 brokatowe oraz 3 foliowane. Są to kolorowe propozycje nawiązujące do Counter-Strike'a: Global Offensive.

Kapsuła z naklejkami Espionage

Największy hałas robi jednak nowa skrzynka CS:GO - Revolution Weapon Case. W niej znalazło się dokładnie 17 skinów do wielu różnych broni, m.in. AK-47, AWP, M4A4 czy M4A1-S. Specjalnym, rzadkim przedmiotem są rękawiczki.

Skrzynka CS GO Revolution Weapon CaseValve postawiło na sporą różnorodność i wiele skórek jest przesadnie kolorowa, inne z kolei są bardziej stonowane. Czerwonymi przedmiotami w tej skrzynce są AK-47 | Head Shot oraz M4A4 | Temukau. Nieco gorsze, różowe to P2000 | Wicked Sick, UMP-45 | Wild Child, a także AWP | Doodle Lore. Na uwagę zasługuje także M4A1-S | Emphorosaur-S, który jak na fioletowy skin wygląda rewelacyjnie.

AK-47 Head Shot

AWP Doodle Lore

M4A1-S Emphorosaur-S

M4A4 Temukau

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza