Polacy w Brazylii! 9INE i HONORIS zmierzą się o wyjazd na IEM Brazil 2023

9INE i HONORIS zagrają w finale górnej drabinki o awans na IEM Brazil 2023.

9INE CS GO

Polska scena wstaje z kolan? Wszystko na to wskazuje. Już dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się finał górnej drabinki w zamkniętych kwalifikacjach do IEM Brazil 2023, w którym zagrają dwie polskie drużyny.

HONORIS i 9INE grają o Brazylię

Faza grupowa IEM Brazil 2023 jest już pewna dla jednej z ekip. Nie wiemy jeszcze, kto ostatecznie zdobędzie pierwszego slota, ale wiemy, że na pewno powędruje on do polskiej formacji.Oba zespoły pokazały wczoraj, że są poukładane i świetnie przygotowane. 9INE nie miało litości dla Sprout i Monte, z kolei HONORIS poradziło sobie z ENCE i HEET. Tym samym zagwarantowali nam, kibicom, emocje związane z dopingowaniem Polaków podczas turnieju IEM rozgrywanego w Brazylii.

Wygrany leci do Brazylii, to oczywiste. Ale przegrany wcale nie kończy udziału w kwalifikacjach. Drużyna, która odniesie porażkę spadnie do tzw. "Consolidation final", a tam podejmie zwycięzcę dolnej drabinki, a mogą nim być Monte, ENCE, HEET lub BIG.

BO3 z udziałem 9INE i HONORIS o awans na IEM Brazil 2023 startuje o godzinie 20:00.

Kiedy jest IEM Brazil 2023?

Turniej w Brazylii z pulą nagród 250,000 dolarów zaczyna się 17 kwietnia i potrwa do 23 kwietnia 2023. Łącznie pojawi się na nim 16 drużyn, a już teraz w gronie zaproszonych są takie zespoły jak Heroic, FaZe, Natus Vincere, Cloud9 czy Vitality.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza