Anonymo rozstaje się ze składem CS:GO

Organizacja esportowa Anonymo poinformowała, że obecni gracze CS:GO rozstają się z drużyną, tym samym zamknięta zostaje dywizja w Counter-Strike: Global Offensive.

Anonymo CS GO
fot. Anonymo Esports

Koniec składu CS:GO w AnonymoNiedawno z organizacją pożegnał się sztab trenerski w składzie: IMD, Xo, jahrez. Gracze zamierzali spróbować gry bez szkoleniowca, aby przekonać się, czy taki układ będzie w stanie sprawnie funkcjonować. Teraz wiemy, że nie, bowiem w związku z oficjalnym oświadczeniem organizacji Anonymo, zamykają dywizję CS:GO.

Problemy z wynikami pojawiały się w tym zespole od dłuższego czasu. Poszukiwanie idealnych rozwiązań przeciągło się, a każdy nowy zawodnik nie sprawiał, że gra ulegała poprawie. Niestabilność i brak awansów na ważne turnieje sprawiła, że gracze nie chcieli kontynuować wspólnej gry i rozchodzą się, aby rozglądać się za nowymi opcjami na własną rękę.

- Informujemy, że nasza drużyna CS:GO podjęła decyzję o zakończeniu wspólnej gry pod banderą Anonymo Esports. Tym samym każdy z graczy może się rozglądać za nowymi opcjami, a my będziemy trzymać kciuki za kolejne kroki w ich karierach. Panowie, dziękujemy za napisanie historii pełnej emocji - czytamy w oficjalnym komunikacie organizacji.

Do tej pory skład CS:GO w Anonymo reprezentowali:

  • Grzegorz "SZPERO" Dziamałek
  • Paweł "innocent" Mocek
  • Arek "Vegi" Nawojski
  • Patryk "Demho" Tomaszewski
  • Łukasz "mwlky" Pachucki

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza