CS:GO: Ruszają zamknięte kwalifikacje IEM Brazil 2023. W grze m.in. 9INE i HONORIS

Dla 9INE i HONORIS zaczyna się walka o miejsce na IEM Brazil 2023. Z kim zmierzą się w swoich pierwszych meczach?

TaZ HONORIS CS GO
fot. Adam Łakomy / ESL

To ostatnia prosta, aby polskie zespoły mogły w kwietniu odwiedzić Brazylię. Startują zamknięte kwalifikacje do IEM Brazil 2023, w których 2 z 8 ekip dołączą do zacnego grona drużyn, które polecą do Ameryki Południowej i powalczą o pulę nagród wynoszącą 250,000 dolarów.HONORIS zagra z ENCE, 9INE podejmie Sprout

Nikt nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie. Przed Polakami wymagające mecze, które stanowią jednocześnie poważny sprawdzian umiejętności na przeciwników spoza naszego kraju. W meczach otwierających udział w zamkniętych kwalifikacjach TaZ i spółka zmierzą się z Pawłem "dychą" Dychą i jego kolegami z ENCE. Organizacja dowodzona przez Snappi'ego zakończyła niedawno swój udział na IEM Katowice 2023, dlatego są świeżo po starciach na rywali z samego topu.

9INE dostało w teorii nieco łatwiejszego oponenta. Nie oznacza to jednak, że należy podejść do spotkania lekceważąco. Wręcz przeciwnie, ponieważ ci zajmują podobne miejsce w rankingu HLTV do ENCE, a dodatkowo tak samo jak oni odpadli z katowickiego turnieju w fazie Play-In.

Harmonogram meczów zamkniętych kwalifikacji do IEM Brazil 2023


Mecze zaplanowane na 8 lutego 2023:

  • 15:30 - Monte vs BIG
  • 15:30 - Sprout vs 9INE
  • 15:30 - HEET vs Bad News Eagles
  • 15:30 - ENCE vs HONORIS
Kiedy zaczyna się IEM Brazil 2023?

Główna faza turnieju IEM Brazil 2023 rozpocznie się 17 kwietnia i potrwa do 23 kwietnia. Dokładna lokalizacja nie została jeszcze ujawniona. Drużyny powalczą o pulę 250,000 dolarów, a wśród zaproszonych ekip znajdują się m.in. Heroic, FaZe, Natus Vincere, Vitality czy Cloud9.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza