Nie będzie karrigana w Spodku. FaZe odpada z IEM Katowice 2023

FaZe po trzymapowej potyczce z Team Liquid odpada z walki o puchar IEM Katowice 2023.

YEKINDAR Liquid
fot. Stephanie Lindgren / ESL

karrigan nie wniesie kolejny raz polskiej czapki do katowickiego Spodka. Po wyrównanej batalii z Liquid, FaZe musiało uznać wyższość rywala i kończą swój udział w turnieju przed spotkaniami rozgrywanymi wraz z publicznością.

FaZe słabsze od Liquid na IEM Katowice 2023

FaZe weszło w mecz dostatecznie dobrze. Zagrali poprawnie stronę CT na Inferno, a ta pozwoliła im dokończyć formalności w ataku za sprawą znacznej przewagi.Wybór Liquid, Overpass, faworyzował drużynę z Ameryki, bowiem rain i spółka rozegrali wyłącznie 4 mecze na tej mapie w ostatnich 3 miesiącach, wygrywając jedynie raz. Tak też się stało. EliGE i koledzy doskonale zaskakiwali przeciwników po stronie terro, a w obronie skutecznie odpychali natarcia oponentów, co przełożyło się na wygraną z pięciopunktową przewagą.

Decydującą areną był Mirage. W obu przypadkach lepszą połowę zagrali jako terroryści, jednak to Liquid zdołało wygrać pierwszą część rezultatem 10:5. Przewaga pozwoliła im komfortowo bronić bombsite'ów, a 5 wygranych rund z rzędu ustaliło wynik spotkania i pozbawiło FaZe szans na awnas.

Wyniki meczu FaZe vs Liquid na IEM Katowice 2023

  • Inferno - 16:14
  • Overpass - 11:16
  • Mirage - 13:16

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza