FIFA 23. Nowe nagrody w FUT Champions

FUT Champions FIFA 23

Zakończył się okres związany z mistrzostwami świata w FIFA 23, dlatego EA Sports postanowiło zmienić delikatnie nagrody przyznawane za ligę weekendową.

Nowe nagrody za tryb FUT Champions w FIFA 23

Po ponad miesięcznej absencji do trybu FUT wracają zawodnicy drużyny tygodnia. Karty te można trafiać w specjalnej czerwonej wersji w nagrodach za FUT Champions, lecz od tego sezonu gracze otrzymają także dodatkowe wybory piłkarzy.W trakcie trwania mundialu dobrze sprawdził się system, w którym tymczasowo zamiast czerwonych "pick'ów" gracze mogli wybrać zawodnika z oceną 84+.  EA zauważyło, że może to być dobry kierunek, dlatego do starych nagród dołożyli jeszcze wybory piłkarzy.

Jak to wygląda w praktyce? Nagrody w rangach 10-7 nie uległy zmianie. 6 ranga to natomiast jeden dodatkowy "player pick", który zawiera jednego z dwóch piłkarzy o ocenie 84+.

Nagrody za FUT Champions Ranga 5

Ranga 5 (11 wygranych) to dwa dodatkowe "player pick'i" 84+. Za rangę 4 i 3 otrzymamy ich dokładnie 3, z tą różnicą, że zawodników do wyboru będzie aż czterech.

Nagrody za FUT Champions Ranga 1

Zdobycie jednej z dwóch najwyższych rang pozwoli cieszyć się czterema kartami zawodników ocenionymi na 84 lub wyżej. Nie zostały zmienione natomiast paczki, które wyglądają dokładnie tak samo, jak przed kilkoma tygodniami.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza