Nadchodzi event "Winter Wildcards" w FIFA 23! Nowe karty Wieloznaczne

Winter Wildcards FIFA 23

Kolejnym wydarzeniem zapowiedzianym przez EA Sports w FIFA 23 będzie promocja "Winter Wildcards", którą polscy gracze znają pod nazwą "Karty wieloznaczne".

Winter Wildcards FIFA 23Winter Wildcards, czyli karty Wieloznaczne to event polegający na wyróżnieniu zawodników w trybie Ultimate Team nową pozycją, lepszymi statystkami czy zwiększoną liczbą gwiazdek słabszej nogi bądź sztuczek. W FIFIE 23 będzie to promocja świąteczna, zastępująca dobrze znany nam sprzed lat FUTmas.

Winter Wildcards Swaps

Przy okazji całego wydarzenia Winter Wildcards w FIFA 23 pojawią się także "swapy", czyli zadania polegające na zbieraniu tokenów służących do zdobycia ponadprzeciętnych nagród. Co ciekawe, według przecieków ich start planowany jest nie na piątkowy wieczór, a na dzisiejszy - dzień po zakończeniu mistrzostw świata w Katarze.

Winter Wildcards TokensW obecnym systemie FUT w FIFA 23 EA serwuje nam masę "swapów", które możemy wymienić na unikatowych piłkarzy, gwarantowane paczki czy Ikony. Tego pomysłu nie zabraknie i tym razem, a część tokenów ma pojawić się w FIFA 23 już dzisiaj, 19 grudnia.

Winter Wildcards Team 1

W drużynie nr 1 nie zabraknie głośnych nazwisk. Już teraz, za sprawą wielu "leakerów" sceny FIFY, poznaliśmy takich zawodników jak:

  • Kimmich
  • Robertson
  • Benzema
  • Adama Traore
  • Saint-Maximin

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza