G2 triumfatorem BLAST Premier World Final 2022

CS GO G2 BLAST

Zakończył się ostatni większy turniej CS:GO w tym roku, na którym w wielkim finale G2 pokonało drużynę Liquid wynikiem 2:0.

G2 najlepsze na światowych finałach BLAST 2022Na ten moment zawodnicy tej formacji czekali bardzo długo. Od dołączenia m0NESY'ego do zespołu minął już prawie rok, a dopiero teraz udało się sięgnąć NiKo i jego kompanom po pierwsze miejsce na prestiżowym wydarzeniu. Będąc dokładniejszym, sama organizacja czekała aż 1092 dni, aby wznieść puchar do góry na turnieju LAN-owym.

Patrząc jednak na najważniejszy mecz, finał BLAST-a był bardzo jednostronny. Wszystko zaczęło się na Inferno, gdzie po stronie TT G2 zdołało ugrać aż 11 rund. Po zmianie stron dokończyli formalności i bez większych trudów wygrali mapę 16:7.

Następnie rozgrywka została przeniesiona na Mirage - mapę wybraną przez amerykańską organizację. Tam po stronie atakującej rozpoczęło Liquid, jednak stabilna rozgrywka G2 w defensywie pozwoliła im wygrać połówkę 9:6. Kiedy zamienili się tronami, EliGe i koledzy nie byli tak solidni jak podopieczni HooXi'ego i nie zdołali odeprzeć ofensywnej gry europejskiej piątki. Mapa zakończyła się 16:12, a G2 wygrało całe BO3 rezultatem 2:0, tym samym inkasując na swoje konto 500,000 dolarów.


fot. BLAST


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza