Ogromne zmiany w CS:GO! Aktualizacja wprowadza nową mapę Anubis i nerfy AWP i M4A1-S

Anubis CS GO

Do CS:GO weszła drobna aktualizacja wprowadzająca wielkie zmiany. W miejsce Dust 2 pojawia się mapa Anubis, a AWP i M4A1-S otrzymały osłabienia.

Aktualizacja CS:GO - nowa mapa Anubis, nerf AWP i M4A1-SIEM Rio Major 2022 za nami, a więc tak jak większość przypuszczała, do gry wjechała aktualizacja z dość istotnymi zmianami. Społeczność spodziewała się jednak usprawnień w innym kierunku, a tu proszę - na jakiś czas żegnamy się z mapą Dust 2.

Jego miejsce zajmie od teraz Anubis. Niektórym może się wydawać, że to świeża propozycja, lecz nic bardziej mylnego. Mapa ta pojawiła się już w CS:GO, 31 marca 2020 roku, jednak 3 maja 2021 została z niego usunięta. Ponownie pojawiła się w grze 16 sierpnia 2022, a była to właśnie zapowiedź zmian, które mamy aktualnie przyjemność testować.

Na tym lista zmian się nie kończy. Valve postanowiło znerfić (osłabić) dwie bronie - AWP i M4A1-S. Od teraz AWP posiada 5 nabojów w magazynku (zamiast 10), a M4A1-S będzie gorsza na daleki dystans - zmieniono jej wartość z 0.99 na 0.94.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza