Ruszają oficjalne kwalifikacje do Mistrzostw Polski Teamfight Tactics

Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Teamfight Tactics

Riot Games we współpracy z GRY-OnLine S.A. startują z serią turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Teamfight Tactics 2022. Rejestracja do pierwszych otwartych kwalifikacji rozpocznie się już 22 sierpnia 2022 i będą mogli w niej wziąć udział wszyscy gracze niezależnie od posiadanej rangi. W wydarzeniu aż 6 graczy zostanie nagrodzonych udziałem w oficjalnych mistrzostwach Polski Teamfight Tactics.W ramach wydarzenia gracze z całej Polski zawalczą o nagrody pieniężne z puli 16 200 złotych oraz awans do Mistrzostw Polski Teamfight Tactics. Na przestrzeni sześciu turniejów kwalifikacyjnych uczestnicy będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i udowodnić, że to właśnie oni zasługują na miejsce w najważniejszych oficjalnych rozgrywkach w kraju. Wszystkie informacje na temat turnieju można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej pod adresem: tftkwalifikacje.pl.

Ambasadorem całego wydarzenia jest znany polskiej scenie Wojtek "simplywojtek" Cetner. Transmisje z finałów turniejów kwalifikacyjnych oraz z Wielkiego Finału będzię można obejrzeć na jego kanale Twitch - https://www.twitch.tv/simplywojtek. Podczas każdej z transmisji pojawią się również zaproszeni goście.

Za organizację turnieju, jego administrację, zaplecze techniczne oraz przygotowanie kreacji odpowiada firma GRY-OnLine S.A., do której w Polsce należy m.in. zajmująca się grami kompetytywnymi marka Friendly Fire.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza