Powraca ESPORT SPOT RIFT z Mercedes-Benz

ESPORT SPOT RIFT z Mercedes Benz

Ponad 15 tyś. zł w puli nagród oraz okazałe trofeum, o które powalczy 16 drużyn. Startuje długo oczekiwany ESPORT SPOT RIFT z Mercedes-Benz. Będzie to już 3 odsłona turnieju w jedną z najpopularniejszych gier w naszym kraju - League Of Legends. W zawodach wziąć udział może każdy – zapisy trwają do wypełnienia ostatniego miejsca.Wydarzenie odbędzie się w pierwszy weekend (3-4) września i zostanie rozegrane w gamingowym sercu Warszawy - ESPORT SPOT w Elektrowni Powiśle przy ulicy zajęczej 4.

ESPORT SPOT to jedyne takie miejsce w Warszawie. Stworzone z myślą o graczach i ich doświadczeniach. Zaprojektowane tak, żeby każdy mógł odkryć swój sposób na gaming. W lokalu znajdziecie kilkadziesiąt profesjonalnych stanowisk gamingowych dostosowanych do turniejów esportowych, aktywności streamingowych i casualowego grania. Rozgrywki w League Of Legends będą świetną okazją, aby rozegrać swój pierwszy turniej w trybie OFFLINE, a przy okazji spotkać i porozmawiać z influencerami oraz fanami ulubionej gry!Wspaniałe nagrody turnieju ESPORT SPORT RIFT z Mercedes-Benz

Obok pasji, emocji i marzeń, które stają się wizytówką rozgrywek esportowych w ESPORT SPOT, ważne są również nagrody przyznawane uczestnikom Turnieju. Dla najlepszych organizatorzy oprócz nagród pieniężnych przygotowali masę fantastycznych nagród od firmy Mercedes-Benz. Jednak tą najcenniejszą nagrodą jest prestiżowe trofeum. Łączna pula nagród sięga aż 15.000 zł!

Czym zaskoczy Mercedes-Benz?

Podczas turnieju w ESPORT SPORT RIFT z Mercedes-Benz można będzie na żywo zobaczyć najnowszy produkt z elektrycznej gamy EQ od Mercedesa- model EQE. Ta sportowo-biznesowa limuzyna w zależności od wyposażenia i konfiguracji może poszczyć się zasięgiem nawet do 667 km według WLTP oraz ogromnym ekranem MBUX Hyperscreen o szerokości ponad 141 centymetrów.

Jak wziąć udział w turnieju rozgrywanym na lanie?

Zapisy do trzeciej edycji ESPORT SPORT RIFT z Mercedes-Benz już się rozpoczęły. Formularz zgłoszeniowy a także szczegółowe informacje na temat zapisów i Turnieju, dostępne są na stronie (Link do zapisów).

Z jednej strony zabawa, a z drugiej...

Turnieje w ESPORT SPOT są stworzone dla zawodników, którzy stale rozwijają swoją karierę esportową. Dzięki udziale w rozgrywkach mogą: rozwijać swoje umiejętności, przygotowywać taktyki oraz rozwijać komunikację co pozwala rywalizować i wygrywać z coraz lepszymi zawodnikami na największych turniejach - Piotr "hypia" Adamski – manager ESPORT SPOT.

Nie chcesz grać? Nic straconego! Obejrzyj turniej w ESPORT SPOT lub na TWITCH!

Oprócz samego turnieju organizatorzy dla odwiedzających przygotowali masę atrakcji na miejscu. Ale ci co nie będą mogli dojechać do Warszawy będą mogli śledzić zmagania na TWITCH.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza