Nieoficjalnie: NBK i misutaaa dołączą do Falcons

NBK CS GO

Jeśli doniesienia potwierdzą się, Nathan "NBK" Schmitt i Kevin "misutaaa" Rabier zasilą szeregi organizacji Falcons.Serwis 1pv.fr podaje, że NBK i misutaaa są bliscy dołączenia do Falcons - organizacji z Arabii Saudyjskiej, która od lutego 2022 zatrudnia francuskojęzycznych zawodników.

Do aktualnego składu należą obecnie Ali "hAdji" Haïnouss, Bryan "Maka" Canda, Nicolas "Keoz" Dgus i Jordan "Python" Munck-Foehrle, a także Jayson "Kyojin" Nguyen Van, który przesiaduje na ławce rezerwowych. W powyższej piątce nie zobaczymy w przyszłości Keoz'a i Kyojin'a, gdyż to w ich miejsce przyjdzie dwójka nowych graczy.Kariera NBK'a nie toczyła się ostatnio najlepiej. Po sensacyjnym przejściu do MOUZ zagościł tam jedynie na dwa miesiące, po czym został przeniesiony na rezerwę z niewiadomych przyczyn. Od tego czasu jest nieaktywny na profesjonalnej scenie i czeka na możliwość gry w nowym miejscu. misutaaa z kolei jest aktywnym graczem w barwach Vitality, lecz od kilku tygodni głośno mówi się na jego temat w kontekście ustąpienia miejsca dla Lotana "Spinx'a" Giladiego, który rzekomo zniknie niedługo z obsady fińskiej organizacji ENCE.

Według źródeł, transfer NBK'a jest już na finiszu i niedługo otrzymamy oficjalne ogłoszenie zawodnika. Do organizacji nie dołączy jednak sam, bowiem wraz z nim przymierzany jest misutaaa, który niebawem ma opuścić Vitality na rzecz Spinx'a z ENCE.

Skład Falcons w CS:GO może wyglądać następująco:

  • Ali "hAdji" Haïnouss
  • Bryan "Maka" Canda
  • Jordan "Python" Munck-Foehrle
  • Nathan "NBK" Schmitt
  • Kévin "misutaaa" Rabier
  • Steeve "Ozstrik3r" Flavigni (trener)


fot. MOUZ


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza