hades opuści ENCE? Czy to koniec polskiego duetu?

hades CS GO

Jak podaje serwis HLTV, ENCE zamierza przenieść na ławkę rezerwowych swojego nominalnego snajpera - Olka "hadesa" Miśkiewicza.SunPayus za hadesa?

Lucas Aznar napisał w swoim artykule, że już niebawem dojdzie do poważniejszej zmiany w szeregach ENCE. Na ławce rezerwowych miałby wylądować Olek "hades" Miśkiewicz, a na jego zastępcę typowany jest Alvaro "⁠SunPayus⁠" Garcia.

Skąd taka decyzja? Po wielu sukcesach fińskiej organizacji nastąpił gwałtowny regres. 5-6. miejsce na wiosennych finałach BLAST Premier 2022 i 13-16. miejsce na IEM Cologne 2022 dały dużo do myślenia w kontekście przyszłości zespołu. Nienajlepsza była także indywidualna forma hadesa, ponieważ ostatni turniej kończył z ratingiem wynoszącym 0.84, a to zdecydowanie za mało, aby pomagać reszcie teamu grając karabinem snajperskim.Kto miałby wskoczyć na jego miejsce? Według Lucasa będzie to Alvaro "⁠SunPayus⁠" Garcia, czyli obecny zawodnik Movistar Riders. Hiszpański gracz jest już na scenie esportowej dosyć długo, jednak to ostatnie kilka miesięcy należały do najlepszych w jego karierze, przez co dał się poznać ponownie od znakomitej strony.

Jednak nie Snax w miejsce Spinxa?

Bliski odejścia od Ośmiornic jest także Spinx, o czym wspominaliśmy jakiś czas temu. Zawodnikiem zainteresowana jest organizacja Vitality, a w jego miejsce polscy kibice widzieli Snaxa, który wspomagał ENCE podczas IEM Dallas 2022, gdzie zajęli wówczas drugie miejsce. Jak się okazuje, transfer ten nie dojdzie raczej do skutku, ponieważ według autora tekstu organizacja ma na celowniku trzech innych graczy, a są nimi Josef "⁠faveN⁠" Baumann, Laurențiu "⁠lauNX⁠" Țârlea i Dion "⁠FASHR⁠" Derksen.


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza