Mapa de_tuscan CS:GO była testowana przez deweloperów gry

de tuscan CS GO

de_tuscan w CS:GO to obiekt westchnień każdego fana produkcji od Valve. Niewiele wiemy o jej przyszłości, ale krążą pogłoski, że mapa jest już sprawdzana przez ludzi pracujących nad Counter-Strike'iem. Czy ujrzymy ją zatem w najbliższej przyszłości?de_tuscan CS:GO jest już testowany?

Gabe Follower, znany insider w świecie CS-a, poinformował ostatnio na swoim Twitterze, że doszukał się informacji, jakoby deweloperzy CS:GO testowali ostatnio dwie mapy.

Jedną z nich jest mapa nazywana de_prime, która rzekomo miałaby być udostępniona jako kolejna arena w trybie "Skrzydłowy". Co znacznie ciekawsze, drugą jest tytułowy Tuscan, który po wielu zmianach i odświeżeniu trafił do "workshop'u", a obecnie używany jest także przez platformę FACEIT.

de_tuscan w wersji beta jest udostępniony w warsztacie Steam od maja tego roku. Od tego czasu można sprawdzać i testować mapę na własną rękę, z czego korzystają także deweloperzy gry. Wiele wskazuje na to, że ich obecność na serwerach z mapą Tuscan nie jest przypadkowa, a plany o wdrożeniu jej bezpośrednio do gry są już na zaawansowanym etapie. Czy premiera będzie miała miejsce w trakcie świętowania 10. urodzin CS:GO? Ciężko stwierdzić, lecz z pewnością byłby to idealny moment, aby ponownie ściągnąć wielu fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na powrót tej mapy do Counter-Strike'a: Global Offensive.


fot. twitter.com/catfood_maps


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza