Mapa Tuscan CS:GO dostępna w wersji Beta

Tuscan 2022 Beta CSGO

Długo wyczekiwana przeróbka mapy Tuscan wreszcie została przesłana do warsztatu, a obecnie dostępna jest w wersji beta do testowania i zgłaszania błędów przez graczy.Mapa de_tuscan CS:GO 2022 Beta

Nowa wersja mapy Tuscan, w porównaniu ze starą, została przerobiona na znacznie jaśniejszą, której klimat zdecydowanie bardziej nawiązuje do obecnie przygotowywanych map w CS:GO.

Tuscan CSGO BS A
Tuscan CS:GO - bombsite AZ racji tego, iż jest to wersja beta, może pojawić się wiele błędów i niedociągnięć. Mogą wystąpić także braki w teksturach lub niektórych elementach mapy. Właśnie dlatego została udostępniona szerszej społeczności, aby jak najszybciej wyłapać i wyeliminować wszelkie problemy.

Tuscan CSGO BS B
Tuscan CS:GO - bombsite Bde_tuscan CS:GO - workshop

Mapa Tuscan została zaktualizowana w warsztacie Steam do nowej wersji beta dokładnie wczoraj, 16 maja. Nie jest to mapa projektowana przez Valve, dlatego na ten moment można ją pobrać wyłącznie z tego miejsca.

Gdzie pobrać?

Wersję beta mapy Tuscan z 2022 roku można pobrać tutaj. Po zasubskrybowaniu zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana, a wejdziemy na nią z zakładki "Mapy z warsztatu Steam".


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza