Triathlon powered by KFC - seria turniejów dla fanów produkcji Riot Games

Triathlon powered by KFC

Triathlon powered by KFC to seria turniejów w League of Legends, Teamfight Tactics oraz Legends of Runeterra, w której łączna pula nagród wynosi 15.000 złotych. Do rozgrywek zapisać może się każdy za pomocą otwartych kwalifikacji!Marka KFC ponownie organizuje ciekawe aktywności dla fanów cyfrowej rywalizacji. Najbliższe tygodnie będą gratką dla wszystkich fanów uniwersum League of Legends. Na przełomie sierpnia i września zorganizowane zostaną turnieje w Ligę Legend oraz Teamfight Tactics, zaś najlepsi zawodnicy z obydwóch dyscyplin zmierzą się z karciance Legends of Runeterra. Łączna pula nagród wszystkich turniejów wynosi 15.000 złotych i zostanie równo rozdysponowana na każdą z gier. Zapisy do zawodów prowadzone będą na stronie gameonkfc.pl.

Pierwsze na tapet zostanie wzięte League of Legends. Zawody zostaną przeprowadzone na Howling Abyss, czyli uczestnicy będą walczyć w pojedynkach "jeden na jednego" w systemie Blind Pick z możliwością wykluczenia dwóch bohaterów. Organizatorzy przewidują transmisję z finałów kwalifikacji oraz wielkiego finału serii.

Harmonogram rozgrywek League of Legends:

  • pierwsza tura kwalifikacji: 2-3 sierpnia (transmisja twitch.tv/nervarien)
  • druga tura kwalifikacji: 8-9 sierpnia (transmisja twitch.tv/kubon_)
  • trzecia tura kwalifikacji: 14-15 sierpnia (transmisja twitch.tv/kubon_)
  • czwarta tura kwalifikacji: 23-24 sierpnia (transmisja twitch.tv/nervarien)
  • finały: 29 sierpnia (transmisja twitch.tv/nervarien)W kwietniu wystartują rozgrywki Teamfight Tactics, w których również przewidywane są cztery rundy eliminacyjne. W każdej z nich weźmie udział 256 graczy, a wyłoniona dwójka awansuje do finałów. Rozgrywki komentowane będą przez Cezarego "BlackFireIce" Cholewskiego oraz Macieja "Kezman" Gramackiego.

Harmonogram rozgrywek Teamfight Tactics:

  • pierwsza tura kwalifikacji: 15-16 września (transmisja twitch.tv/blackfireice)
  • druga tura kwalifikacji: 19-20 września (transmisja twitch.tv/kezman22)
  • trzecia tura kwalifikacji: 22-23 września (transmisja twitch.tv/kezman22)
  • czwarta tura kwalifikacji: 26-27 września (transmisja twitch.tv/blackfireice)
  • finały: 30 września (transmisja twitch.tv/blackfireice)

Najlepsi gracze z obydwóch dziedzin zmierzą się 5 października w finałowym pojedynku w Legends of Runeterra. Finałowa czwórka będzie walczyć o pulę nagród w wysokości 5000 złotych. Trzeci tytuł zakończy tytułowy Triathlon.

Marka KFC lubi angażować społeczność esportową, o czym mogą świadczyć aktywności w ubiegłych latach. Restauracja kilkukrotnie oferowała specjalną pozycję dla graczy nazwaną "kubełek gamera 1337", a nazwa odnosiła się do miksu 1 nóżki, 3 stripsów, potrójnych frytek i 7 hot wingsów. Trzykrotnie odbyła się akcja "KFC na mapach", która nagrodzona została srebrną statuetką MIXX AWARDS. Wydarzenie Triathlon powered by KFC jest jedną z wielu aktywności marki KFC w branży gamingowo-esportowej.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza