CS:GO - jak mogą wyglądać naklejki PGL Antwerp 2022?

Eternal Fire sticker PGL Antwerp 2022

Zakończyły się wszystkie zmagania w kwalifikacjach RMR do PGL Majora 2022 w Antwerpii. Już za 2 tygodnie rozpocznie się główna faza turnieju, jednak zanim do tego dojdzie, do CS:GO zostaną dodane specjalne naklejki, które otrzymają drużyny i zawodnicy biorący udział w wydarzeniu. Jak mogą wyglądać?Naklejki CS:GO PGL Antwerp 2022

Oficjalnych naklejek jeszcze nie ma, tak samo jak daty ich publikacji. Niemniej należy spodziewać się, że w grze pojawią się jeszcze w tym tygodniu, ewentualnie na początku poprzedniego. Dla przypomnienia - przy ostatnim Majorze w Sztokholmie, naklejki pojawiły się w CS:GO na 3 dni przed rozpoczęciem meczów w fazie Challengers.

Na Twitterze organizacji Eternal Fire, dla której będzie to pierwszy Major CS:GO w historii, pojawiło się zdjęcie z wizualizacją ich niebieskiego logo w formie naklejki Holo (hologramowej).

Naklejka CS GO Major Antwerp 2022
Koncepcja naklejki Holo z logo Eternal Fire na PGL Major 2022 Antwerp

Trzeba przyznać, że będzie to jedna z ciekawszych propozycji. Niebieskich naklejek wcale nie ma tak dużo, a dodatkowo smok zawarty w logo prezentuje się naprawdę ładnie.Czy tak będą wyglądały naklejki na tegorocznego Majora w Antwerpii? Ciężko powiedzieć, jednak patrząc na poprzednie turnieje można domniemywać, że Valve pójdzie trochę dalej i dołoży do wizerunku drużyny ciekawe elementy wizualne.


Wszystkie drużyny, które zakwalifikowały się na PGL Major 2022 Antwerp:

Legendy Pretendenci Kandydaci
BIG ENCE Outsiders
Cloud9 G2 Team Spirit
Heroic forZe Eternal Fire
Copenhagen Flames Astralis Complexity
FURIA Vitality IHC
FaZe MIBR Renegades
NIP Imperial Liquid
NAVI Bad News Eagles 9z Team


fot. Twitter / Eternal Fire


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza