Urodziny FUT, czyli FUT Birthday FIFA 22 będzie kolejnym eventem w Ultimate Team

FUT Birthday FIFA 22

Ostatnie plotki znalazły właśnie swoje potwierdzenie. Oficjalnie wiemy, że kolejnym eventem w FIFA 22 będzie FUT Birthday.

FUT Birthday FIFA 22 - co to jest?


SuperCoinsy

Jak nietrudno się domyśleć, nadchodząca promocja w FIFIE 22, o wdzięcznej nazwie FUT Birthday, nawiązuje do urodzin trybu Ultimate Team. Podczas świętowania pojawi się mnóstwo nowych i kolorowych kart, których statystyki zostaną sporo ulepszone.

Tradycja tego wydarzenia jest już bardzo długa. Co roku w marcu odbywają się Urodziny FUT w FIFA 22, a czas ten jest niezwykle obfity w atrakcje dla graczy. Specjalne promocje na paczki, grupy zadań i wyzwania SBC. To wszystko w akompaniamencie kart urodzinowych wybranych piłkarzy.

Urodziny FUT FIFA 22 - kiedy się zaczyna, wszystkie informacjeUżytkownik Twittera znany pod nickiem FutSheriff doniósł, że event FUT Birthday w FIFA 22 rozpocznie się już w ten piątek, 4 marca 2022. Wtedy to do paczek trafi pierwsza drużyna Urodziny FUT, w skład której wejdą znakomite karty.

Mamy już wiele przecieków, które jednocześnie zostały potwierdzone w kontekście nazwisk piłkarzy i ich oficjalnych statystyk. Jak zatem wyglądał będzie Team 1 w wydarzeniu FUT Birthday? Na ten moment znamy takich zawodników:

  • Allan (91)
  • Suarez (93)
  • Odegaard (89)
  • Kroos (92)
  • Silas (89)
  • Guimaraes (89)Kroos i Allan będą kartami z tzw. "gangu Gullita", czyli posiadającymi wszystkie statystyki ocenionymi na min. 80 punktów. Suarez z kolei otrzyma 5 gwiazdek sztuczek, a Kroos dodatkowo 5/5.

Kroos FUT Birthday FIFA 22 Allan FUT Birthday FIFA 22
Suarez FUT Birthday FIFA 22 Odegaard FUT Birthday FIFA 22

fot. twitter.com/FutSheriff

Mówi się, że wśród pierwszej tury kart pojawi się także Szwajcar Xherdan Shaqiri i angielski zawodnik Jack Grealish. Niestety, karty nie będą miały zmienionych pozycji, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza