Gracze MONKEsports oficjalnie się rozstali

Drużyna MONKEsports, która przez ostatnie miesiące trenowała razem, oficjalnie się rozpadła.

MONKEsports CSGO
fot. twitter.com/monkesports_

Czy można było się tego spodziewać? Poniekąd tak, jeśli popatrzymy na ostatnie wyniki całej piątki. Mimo wszystko przez ostatni czas regularnie poszukiwali stabilnej organizacji, która będzie w stanie zapewnić im godne warunki. Tak się niestety nie stało, a cały skład postanowił się rozejść i szukać drużyny na własną rękę.Disband MONKEsports

O rozpadzie MONKEsports poinformowali sami gracze za pośrednictwem mediów społecznościowych. W szeregi zespołu wchodzili Kacper "Kylar" Walukiewicz, Janusz "Snax" Pogorzelski, Paweł "byali" Bieliński, Kamil "KEi" Pietkun oraz Piotr "nawrot" Nawrocki.

byali dołączył do ekipy Snaxa początkiem marca zastępując Kubę "Markosia" Markowskiego. Wydawało się, że tak silni zawodnicy będą w stanie powalczyć, nawet "miksowym" składem, o jak najwyższe lokaty. Finalnie doszło do tego, że część graczy nie miała wystarczającej motywacji do gry, a to przekładało się na treningi i wyniki w oficjalnych spotkaniach.

Oficjalnie disband naszego składu [...] Raz potrafiliśmy zagrać dobrego CS-a a raz przegrać na rywala o 2 półki niżej

skomentował na swoim Twitterze KEi.

Paweł Bieliński dodaje z kolei:

Znowu będzie na mnie, że team rozjebany, ale ja chciałem grać, chciałem przejąć dowodzenie, ale ludzie zdecydowali, że nie chcą grać i odpuszczają.

Na ten moment nie wiadomo, co dalej z karierami graczy. Część zapewne zacznie więcej streamować, a część skupi się na treningach i poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie miejsca.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza