Karta specjalna Francuza! Griezmann w wersji Flashback w FIFA 22

Antoine Griezmann otrzymał kartę specjalną Flashback w FIFA 22, która nawiązuje do sezonu 2015/16 w Lidze Mistrzów.

Griezmann Flashback FIFA 22
fot. Futbin

Karty w edycji Flashback zaczęły cieszyć się niesamowitą popularnością w Ultimate Team. W FIFA 22 nastąpił ich mały przełom, który pozwala wracać do zawodników z czasów ich świetności. Tym razem taką kartą może pochwalić się Antoine Griezmann.Griezmann Flashback w FIFA 22

Trzeba przyznać, że po samych statystykach wygląda niesamowicie. Jest niski i bardzo zwinny, co idealnie wpisuje się w silnik gry. W dodatku otrzymał 4 gwiazdki sztuczek i słabszej nogi, co pozwala na wiele ciekawych zagrań w polu karnym.

Karta Flashback otrzymała aż 9 punków tempa i 7 punktów strzałów więcej względem jego podstawowej, złotej karty. Cena wydaje się być kusząca i adekwatna do tego, co ten zawodnik będzie w stanie zaoferować na wirtualnym boisku. Wykonanie SBC od zera kosztuje w okolicy 400.000 monet.


SuperCoinsy

Trzeba przyznać, że koncepcja powrotów do dawnych czasów okazała się być strzałem w dziesiątkę. Poprzednie wyzwanie budowania składów o kartę Flashback nagradzało nas Neymarem, który odwrotnie do tej, otrzymał nieco słabszą kartę z początków jego seniorskiej kariery.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza