Powrót do przeszłości brazylijskiej gwiazdy. Neymar w wersji Flashback pojawi się w FIFA 22 Ultimate Team!

Karta "Flashback" Brazylijczyka Neymara już niebawem zawita do gry FIFA 22. Jak będzie wyglądała i jakie ma statystyki?

Neymar Flashback FIFA 22
fot. FutSheriff / Twitter

Karty Flashback robią wielką furorę w świecie FIFY. Dzięki nawiązaniu do sławetnych momentów piłkarzy można przenieść się w czasie i poczuć się dziesięć lat młodszym. Ich koncepcja na przestrzeni kilku ostatnich odsłon gry uległa zmianie, jednak są to kwestie, które jak najbardziej można zaliczyć do udanych.Neymar Flashback w FIFA 22

Pierwotne karty Flashback były mocno boostowane, nawet, kiedy podstawowa karta zawodnika nie nadawała się do gry. Teraz jednak wspominkowe karty przyznawane są za przełomowy moment w karierze, a statystyki odzwierciedlają ówczesne umiejętności na boisku.

W FIFA 22 pojawiły się już takie karty jak Flashback Karima Benzemy, Varane'a, Kane'a czy Icardi'ego. Przyszedł natomiast czas, aby zrobić prawdziwy hałas w formacji ofensywnej. Już na dniach powinniśmy ujrzeć specjalne SBC o kartę Flashback Neymara, która będzie nawiązaniem do czasów jego gry w Santosie.Nie znamy jeszcze oficjalnych statystyk Brazylijczyka, lecz możemy być pewni, że bez względu na punkty na karcie, będzie widywany w co drugim składzie. Przecieki odnośnie Neymara podał na swoim Twitterze znany "leaker" FutSheriff.


SuperCoinsy

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza