Carniball w FIFA 22 to kolejny event w Ultimate Team?

Carniball FIFA 22

Karnawał trwa w najlepsze, a EA Sports niejednokrotnie do tego święta nawiązywało. Czy i w tym roku w FIFA 22 pojawi się event Carniball?Carniball FIFA 22

Czym w ogóle jest event Carniball w FIFA 22? Carniball w poprzednich latach było to bardzo kolorowe wydarzenie, które zwiększało zawodnikom statystyki, zmieniając niektórym również ich pozycja na boisku.

Wyróżnień doczekały się karty piłkarzy z krajów, które hucznie obchodzą te imprezy. W ramach tego do paczek, wyzwań i zadań trafiły karty, którymi świętować można było karnawał w grze FIFA.

Carniball - zadania, SBC i paczki

W tamtym okresie nie brakowało również unikatowych zadań i wyzwań SBC, za ukończenie których czekała na nas specjalna nagroda - nierzadko w postaci karty Carniball. Czy w FIFA 22 pojawi się Carniball?


SuperCoinsy

Bazując na grze FIFA 22 Mobile można stwierdzić, że już niebawem gracze konsol i PC-tów doczekają się i tego na swoich platformach. W grze mobilnej event Carniball rozpoczął się niecały tydzień temu i potrwa do 3 marca. Czy po wydarzeniu związanym z kartami RTTF Carniball zawita do pełnej wersji gry FIFA 22?

Na ten temat póki co nie wiemy zbyt wiele. Możemy się jedynie domyślać, czy deweloperzy gry szykują dla graczy jakąś niespodziankę.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza