Premiera Genesis Irid 505 White ARGB - biała obudowa z podświetleniem

Genesis Irid 505 ARGB White

Choć model obudowy komputerowej Irid 505 ARGB był już w arsenale Genesis, dzisiaj w ofercie pojawiła się biała wersja kolorystyczna. Konsumenci będą mieli możliwość wyboru idealnej propozycji pod swoje stanowisko.

Obudowa Genesis Irid 505 ARGB - wersja białaBiałe obudowy, podobnie jak sprzęt, cieszą się coraz większą sympatią wśród graczy. Za trendami podąża także marka Genesis, która uzupełniła asortyment o model Irid 505 ARGB w kompletnie białej odsłonie.

Genesis Irid 505 ARGB Biała

Co istotne, obudowa przystosowana jest nie tylko pod płyty główne w standardzie ATX lecz także pod mini-ITX i mATX.

Genesis Irid 505 ARGB Biała


W środku znajduje się bardzo dużo miejsca, które przewidziane zostało na ewentualny montaż chłodzenia cieczą.

Genesis Irid 505 ARGB Biała

Irid 505 ARGB posiada cztery wentylatory, każdy wyposażony jest w podświetlenie ARGB LED. Oprócz tego zaopatrzona jest w niezbędne filtry przeciwkurzowe oraz umożliwia organizację okablowania dzięki licznym przepustom na przewody.

Genesis Irid 505 ARGB Biała


Front obudowy wzbogacony został o dwa złącza USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 i dwa HD Audio Jack. Panel ten znajduje się na górze, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

Ile kosztuje obudowa do komputera Genesis Irid 505 ARGB White?

Nowa obudowa znajdzie się w sprzedaży już niebawem. Aktualnie można ją zamówić bezpośrednio ze strony Genesis. Jej regularna cena u producenta to 399 złotych.


Zdjęcia: Genesis

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza