Nowa tura Icon Swaps w FIFA 22. Jakie zadania musimy wykonać?

Zaczyna się kolejna seria zadań z żetonami Ikon w FIFA 22.

Icon Swaps FIFA 22 druga tura
fot. EA SPORTS

Ruszyła druga tura tokenów Icon Swaps, czyli specjalnych żetonów, które wymienia się na unikatowe nagrody. Jakie "misje" czekają na nas w ramach kolejnego etapu?

Druga tura Icon Swaps w FIFA 22

Przed nami druga i ostatnia już runda w ramach pierwszych wymian Ikon w FIFA 22. To najlepszy moment, aby odblokować wszystkie żetony i wymienić je na gwarantowane Ikony bądź specjalne paczki z wieloma zawodnikami.

Pojawiły się nowe zadania, które należy ukończyć, aby odebrać limitowany token. Jakie wyzwania czekają na nas w najbliższych tygodniach?Wśród meczy do wygrania znalazły się składy z Premier League, Bundesligi i Ligue 1. W każdym z nich musimy wygrać 6 spotkań. Dodatkowo każdy zestaw zadań ma osobne konkurencje, jak chociażby odpowiednia ilość asyst lub strzałów finezyjnych. Mecze rozgrywamy w trybie "Jedna Liga".

To 3 żetony. Pozostałe 6 zdobędziemy grając: 5 meczy w Squad Battles oraz 1 w FUT Champions, w sumie 9 tokenów.

Najlepszą nagrodą do odblokowania jest Wayne Rooney w wersji 88 za 17 "icon swap'ów". Kolejno tańsze opcje to Zambrotta, Del Piero, Desailly, Overmars, Ferdinand i Casillas. Jeśli zdecydujemy się na paczki, możemy wybrać gwarancje oceny ogólnej bądź gwarantowaną Ikonę.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza