Snax na ławce rezerwowych w Anonymo

Snax robi przerwę od gry i zasiada na ławce rezerwowych w Anonymo.

Snax Anonymo
fot. Anonymo Esports

Dopiero co dowiedzieliśmy się o przerwie w grze drużynowej "Kylar'a". Niestety, nie jest to ostatni gracz Anonymo Esports, który do końca roku nie zagra oficjalnego spotkania. Za pośrednictwem oficjalnego profilu organizacji poinformowano o przejściu na ławkę najbardziej doświadczonego zawodnika - Janusza "Snax'a" Pogorzelskiego.

Snax z przerwą do końca roku

"Snax" budował formację Anonymo od samego początku. Po okresie próbnym "innocent'a" to oni stanowili filar tej drużyny. Przez wiele miesięcy ich gra wyglądała bardzo dobrze i byli w stanie walczyć jak równy z równym z najlepszymi ekipami w Europie.Nienajlepsze wyniki przełożyły się niestety na roszady w zespole, w wyniku których zespół opuścili kolejno "KEi", "mynio" oraz "Kylar". W międzyczasie pojawiły się nowe twarze, jednak z początkowego trzonu to jedynie "innocent" ostał się na placu boju.

Informacja o przejściu na ławkę wskazuje, że w nowym roku "Snax" powróci ze zdwojoną siłą, aby udowodnić wszystkim, że może jeszcze walczyć o najwyższe cele. Czy tak faktycznie będzie? Czy po - co najmniej - miesiącu będzie w stanie odnaleźć miejsce w podstawowej piątce?Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza