Neymar i Facebook Gaming? Brazylijczyk będzie streamował gry

Neymar, brazylijska gwiazda futbolu, będzie regularnie streamował na platformie Facebook Gaming.

Neymar streamerem Facebook Gaming
fot. Facebook Gaming

Informacja, której mało kto się spodziewał. Neymar podpisał kontrakt z Facebook Gaming i stał się regularnym streamerem tej platformy.

Neymar streamerem na Facebook Gaming

Okazuje się, że nie tylko piłka nożna jest dla Neymara istotna. Jest w takim momencie swojej kariery, że spokojnie mógł nawiązać umowy na wyłączność z serwisami streamingowymi. I to zrobił. Od teraz śledzić będziemy poczynania Brazylijczyka na platformie Facebook Gaming.

Neymar nie wkracza jednak w świat gamingu po raz pierwszy. Jest już doświadczonym streamerem, bowiem dotychczas transmitował swoje rozgrywki, głównie CS:GO, w serwisie Twitch.tv, na którym zgromadził blisko 2 miliony obserwujących. Ba! Otrzymał on nawet tymczasową blokadę konta.Dlaczego zmienia platformę? Oczywiście ze względu na lepsze pieniądze. Facebook niejednokrotnie udowadniał, że jest w stanie zapłacić krocie, aby tylko mieć u siebie konkretną osobę. Taką niewątpliwie jest Neymar, który na platformie Marka Zuckerberg'a posiada 88 milionów obserwujących. To z pewnością przełoży się na niesamowite zasięgi.

Co jego kontrakt oznacza w odniesieniu do widzów? Prawdopodobnie regularne transmisje. Nie będzie zapewne streamował codziennie ze względu na treningi, jednak raz na jakiś czas będzie można obejrzeć jego grę w Counter-Strike'a: Global Offensive.

Gaming zawsze był jedną z moich największych pasji i nie mogę się doczekać, aby bawić się na mojej stronie na Facebooku.

podsumował Brazylijczyk.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza