Anonymo Esports z pierwszym miejscem na Gdańsk Games 2021!

Anonymo pokonało w finale Ungentium i wygrało polskiego LAN-a Gdańsk Games.

Anonymo Innocent
fot. Maciej Kołek / Anonymo

O formie Anonymo w ostatnich kilku miesiącach można by wiele opowiadać. Fakty są jednak takie, że ostatni LAN w tym roku należał właśnie do nich. Puchar Gdańsk Games 2021 oraz 35 000 złotych ląduje na koncie ekipy Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego.

Anonymo pierwsze na Gdańsk Games

Może nie jest to zagraniczny turniej z europejską obsadą, ale za to wygrany. Takie wydarzenia trzeba brać w ciemno w kontekście odbudowy formy na nadchodzący sezon. Oczywiście, był to trochę LAN z przymrużeniem oka - mówi o tym chociażby formacja, jaką Anonymo wystawiło do walki z polskimi zespołami.Zabrakło kilku podstawowych graczy, jak na przykład "rallena" i "snatchiego". Pojawił się za to "Snax", który aktualnie zrobił sobie przerwę od gry. W roli stand-in'ów stawili się natomiast "oskarish" i "tudsoN". Takie połączenie zadziałało fenomenalnie, a dzięki świetnej grze i zabawie na pełnym luzie udało się wznieść puchar.

Samemu finałowi nie brakowało emocji. Trzy mapy, w tym dwie bardzo wyrównane. Dzięki dominacji na Overpassie, to właśnie "anonimowi" stanęli na pierwszym miejscu podium. Niemniej słowa uznania należą się także drużynie Macieja "Luza" Bugaja, która ponownie zaszła w turnieju bardzo daleko.

Wynik końcowy meczu Anonymo vs. UNGENTIUM:

  • Overpass - 16:5
  • Nuke - 11:16
  • Inferno - 16:13


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza