Natus Vincere triumfatorem BLAST Premier World Final 2021

Nie ma mocnych na NAVI. Ekipa "s1mple'a" wygrywa BLAST Premier World Final 2021.

NAVI Blast Premier World Final
fot. HLTV

Czy ktoś ich w tym roku zatrzyma? Z pewnością nie, bowiem był to ostatni LAN w 2021. Trzeba jednak ekipie "s1mple'a" oddać, że stali się hegemonem profesjonalnej sceny CS:GO. Wygrywają światowe finały BLAST'a i zgarniają połowę puli za pierwsze miejsce Majora - 500 000 dolarów.NAVI wygrywa BLAST Premier World Final 2021

Nikogo ten widok raczej nie zdziwił. Od początku byli faworytem, jak na każdym innym turnieju. Nie zamierzali jednak spocząć na laurach po wygranych mistrzostwach świata w Sztokholmie i ponownie dali swoim fanom dawkę niesamowitych emocji.

Zaczęło się od sensacyjnej porażki przeciwko Team Liquid. Już w pierwszym spotkaniu zespół "FalleN'a" odesłał NAVI do drabinki przegranych. To nie podcięło skrzydeł formacji z regionu CIS i dalej walczyli, jakby chodziło o awans na finały Majora. Dalej były już same zwycięstwa, choć rywale zdołali sumarycznie urwać dwie mapy."Consolidation final" z udziałem Natus Vincere oraz francuskiego Vitality wpadł oczywiście na konto Ukraińców i Rosjan. To pozwoliło ze spokojem przystąpić do głównego finału, w którym czekała już drużyna Gambit. No i ponownie - zaskoczenie pojawiło się już na pierwszej mapie, którą NAVI przegrało. I to wybraną przez siebie. Losy spotkania musiały zostać odwrócone, ponieważ przyszedł czas na Ancient, na którym rosyjska organizacja ma 80% "win ratio". Tak też się stało i doszło do mapy decydującej. Padło na Inferno, a więc plac boju, gdzie zarówno Gambit, jak i Natus Vincere mają podobne wyniki w ostatnich trzech miesiącach. Strona broniąca zwycięzców Majora okazała się być zbyt dobra, aby przebić ja mogła ekipa "Hobbit'a". Szybkie 11:4, a następnie 5:2 po zmianie stron zamknęło wielki finał, którego triumfatorem - ponownie - stała się drużyna dowodzona przez "B1ad3'a".

Wyniki finałowego meczu NAVI vs. Gambit na BLAST Premier World Final 2021:

  • Mirage - 11:16
  • Ancient - 16:11
  • Inferno - 16:6


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza