Tu już nie ma słabych drużyn. Czy NAVI sięgnie po trofeum?

s1mple i Natus Vincere o krok od wielkiego finału PGL Major Stockholm 2021.

s1mple NAVI CSGO
fot. HLTV

Mecze ćwierćfinałowe za nami. Obyło się bez niespodzianek - Heroic, G2, Gambit i NAVI pewnie wygrały swoje spotkania. Oznacza to, że już dzisiaj zobaczymy pojedynki tych ekip o miejsce w wielkim finale PGL Major Stockholm 2021.Podsumowanie ćwierćfinałów PGL Major Stockholm 2021

Gracze Heroic w swoim starciu z Virtus.pro nie mogli mówić o szczęściu. Byli wyraźnie lepsi, co udowodnili szczególnie na trzeciej, decydującej mapie. Choć mecz wymagał rozegrania wszystkich map, Duńczycy okazali się znacznie lepiej przygotowani i to oni zawalczą z G2 o slot w finale.

Jeśli już przy G2 jesteśmy, ci z kolei przejechali się po formacji NIP-u. Z fenomenalną formą na turniej trafił bośniacki zawodnik "NiKo", który wraz ze swoim kuzynem zdominowali "device'a" i Szwedów. Po w miarę szybkim 2:0 przyszedł czas na półfinał.Trzecim półfinalistą okazało się Gambit. W ćwierćfinale zmagali się z Brazylijczykami z FURII. Po pierwszej mapie, która o mały włos nie trafiła na konto "KSCERATO" i kolegów, wydawało się, że zobaczymy wyrównane BO3 - nic bardziej mylnego. Druga mapa szybko i pewnie trafiła w ręce  drużyny "Hobbit'a", a brazylijska formacja musiała pożegnać się z turniejem w Szwecji.

Na deser pojawił się mecz NAVI z Vitality. Tutaj zwycięzca mógł być tylko jeden. Vitality po słabej grze w fazie legend nie mogło zaskoczyć "s1mple'a" i jego ekipy. NAVI pewnie postawiło pierwszy krok w drodze do finału. Co ciekawe, mecz ten okazał się być rekordowym pod względem ilości widzów historii CS:GO.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Virtus.pro nie dało rady. Duńczycy z Heroic w półfinale Majora w Sztokholmie

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza