CS:GO bije rekordy popularności. Mecz NAVI hitem Majorów

Mecz NAVI z Vitality przeszedł do historii CS:GO.

Virtus pro Astralis rekord

Wszyscy doskonale pamiętamy finał Majora w 2017 roku z udziałem Virtus.pro. Choć miał nieszczęśliwe zakończenie dla polskiej formacji, do tej pory był to najliczniej oglądany mecz w historii CS:GO. Wczorajsze spotkanie NAVI z Vitality pobiło rekord Astralis z VP.CS:GO ponownie na językach?

Wiele mówiło się o spadku zaangażowania wśród społeczności Counter-Strike'a. Liczby te drastycznie wzrastają, kiedy na horyzoncie pojawia się taki turniej jak ten w Sztokholmie - Major.

Przeczytaj także: Tu już nie ma słabych drużyn. Czy NAVI sięgnie po trofeum?

Wydawałoby się, że CS:GO lata świetności ma już za sobą. Nic bardziej mylnego. Pojedynek "s1mple" vs "ZywOo" okazał się być najczęściej oglądanym meczem w historii CS:GO. Do tej pory, z wynikiem ponad 1 330 000 widzów w jednym momencie, królował finał ELEAGUE Major 2017 w Atlancie, w którym to polska drużyna przegrała heroiczny bój o pierwsze miejsce.Nowym rekordem może pochwalić się mecz NAVI z Vitality. Co ciekawe, nie był to finał jak w przypadku poprzedniego rekordu, a dopiero ćwierćfinał. Zgromadził przed ekranami ponad 1 350 000 osób w jednym momencie. Szacuje się, że ponad 500 tysięcy widzów pochodziło z rosyjskich streamów. PGL Major Stockholm 2021 przeszedł już do historii, a nie rozegrały się jeszcze półfinałowe spotkania.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Strona głównaCounter StrikeG2 górą w starciu z NIP-em. Fenomenalne show NiKo

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza