Rozpoczyna się drugi sezon PLE.GG: Valorant Nations Circuit!

Już w najbliższą niedzielę rusza PLE.GG: Valorant Nations Circuit z czołowymi polskimi zespołami.

PLE GG Valorant Nations Circuit
fot. Polska Liga Esportowa

Fani produkcji Riot Games mogą zacierać ręce. Od jutra ponownie będziemy świadkami emocjonujących spotkań w VALORANT z udziałem ekip z Polski i Europy.

PLE.GG: VNC to łącznie 8 zespołów (4 z Polski i 4 z krajów europejskich). Format pozostaje niezmienny, a więc faza grupowa systemem "każdy z każdym" wyłoni sześć najlepszych drużyn, które rozpoczną zmagania w fazie pucharowej. Pula nagród sięgnie 25 tysięcy złotych.Kogo będziemy mogli śledzić? Rywalami naszych rodzimych zespołów będą: HEET, NOM eSports, eSuba oraz Activat3D. Organizacje, które zrzeszają polskich zawodników biorących udział w PLE.GG VNC to Team Queso, Anonymo Mentos, UNGENTIUM i Ardent.

Polska Liga Esportowa zadbała także o najlepszych ekspertów i komentatorów na czas trwania Valorant Nations Circuit. W skład tej ekipy wchodzą: Tomasz "Magvayer" Filipiuk, Krystian "TERP" Terpiński, Dominik "Nero" Dąbrowski oraz Tomasz "TheFakeOne" Milaniuk.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 7 listopada na godzinę 14:00. W nadchodzących tygodniach mecze będą rozgrywane w weekendy, rozpoczynając od spotkania o godzinie 18:00. Transmisja na żywo pojawi się na kanale Twitch PLE.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza