Naklejki Titan (Holo) Katowice 2014 w zamian za bardzo drogi zegarek?

Naklejki Titan Holo Katowice 2014 za zegarek

Jeden z popularnych traderów w CS:GO zamieścił na swoim Twitterze bardzo ciekawe ogłoszenie. Chciałby wymienić trzy naklejki Titan (Holo) z Katowic 2014 na zegarek Patek Philippe Nautilus 5711/1A-010. Niestety, firma nie bierze jego propozycji na poważnie.Marka Patek Philippe ogłosiła jakiś czas temu, że jeden z ich słynnych modeli znika z rynku. Choć jego cena i tak była bardzo duża, po wieściach o zakończeniu produkcji momentalnie wystrzeliła w górę. Nic więc dziwnego, że aktualnie jest on pożądany przez kolekcjonerów.

zipeL, duński streamer i trader w CS:GO, poinformował za pośrednictwem Twittera, że chciałby wycofany model 5711/1A-010 pozyskać, jednak w zamian oferuje dobra w grze Counter-Strike: Global Offensive. Jak sam oznajmił, mimo zaproponowania trzech naklejek Titan Katowice 2014 (Holo), jego oferta nie jest brana na poważnie.

Chłopaki, próbuję zrobić tę wymianę już od jakiegoś czasu, ale ludzie na chrono24 są super nierozsądni i nie biorą mojej oferty na poważnie, więc spróbuję się wymienić na Twitterze

napisał zipeL.Pół żartem, pół serio jest to propozycja jak najbardziej rozsądna, przynajmniej jeśli chodzi o warunki finansowe. Oczywistym jest, że nikt z branży zegarków nie pójdzie na taki układ i całe ogłoszenie jest formą żartu, jednak patrząc na wartość - nikt nie zostanie poszkodowany.

Zegarek Patek Philippe Nautilus 5711/1A-010 kosztuje aktualnie ponad 500 tysięcy złotych. Jedna naklejka Titan (Holo) Katowice 2014 to natomiast 200 tysięcy złotych. W ogólnym rozrachunku jest to transakcja, która mogłaby dojść do skutku, jednak przez charakterystyczną specyfikę wymiany - może być ciężko znaleźć chętnego.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza