Nadchodzi Black Friday w FIFA 22

Black Friday w FIFA 22

Premiera gry FIFA 22 była związana z ogromnym zainteresowaniem wśród graczy, którzy chcieli wypróbować rozgrywek w nowej technologii Hypermotion - która jest dostępna na konsolach nowej generacji. Od debiutu FIFA 22 minęły już prawie dwa miesiące i przed nami jeden z kluczowych momentów każdego sezonu w Ultimate Team, czyli owiany złą sławą wśród graczy – Black Friday. Czego można się spodziewać?

Black Friday

Kiedy będzie miał miejsce Black Friday w FIFA 22?

Czarny Piątek jest popularnym wydarzeniem w kalendarzu FIFA od wielu lat. Gracze praktycznie co roku wyprzedają swoje składy ze sporym wyprzedzeniem, aby nie stracić ogromnej liczby coinsów. Wszystko za sprawą promocji, które mają miejsce w Black Friday. Dwie paczki w cenie jednej i tym podobne, to klasyczne tematy w okresie trwania tego eventu. Od kilku lat gracze coraz mocniej przesuwali czas wyprzedaży składu przed Black Friday, jednak w poprzednich sezonach najtaniej było w okresie paniki, czyli tydzień przed samym evenetem. W dzień eventu zazwyczaj rynek wstawał, a karty rosły w cenie, aby ponownie spaść na początku grudnia. Czego można się spodziewać w tym roku?

Co może wyjść na Black Friday w FIFA 22?

Na ten moment ciężko powiedzieć, jednak większość graczy i traderów zapowiada, że przed nami coś zupełnie nowego. W kodzie gry w ostatnim czasie ukazały się paczki z piłkarzem TOTW, co może oznaczać powrót najlepszej XI informów, które do tej pory ukazały się w grze. Z reguły te karty przy ponownym pojawieniu się w paczkach mocno tracą na swojej wartości, dlatego też posiadacze Salaha, Mane, czy Sona mogą być w najbliższym tygodniu niepocieszeni.

W obecnej kampanii w FIFA 22 pojawiła się opcja podglądu paczek, która już kilka razy mocno zbiła ceny rynkowe. Jeśli EA zdecyduje się na wystawienie do sklepu takiej zawartości podczas Black Friday, to można się spodziewać ogromu wysypów.

Black Friday jest też z reguły dobrym momentem, aby wyposażyć się w karty overallowe, które mogą się przydać w kolejnych tygodniach. Na wysypach można je łapać na naprawdę solidnych podcinkach. Dlatego też w tym kierunku idzie wielu handlarzy od kilku lat, aby po kilku tygodniach sprzedać je zdecydowanie drożej.

Co po Black Friday?

Czarny Piątek jest owiany w FIFIE złą sławą, jednak trzeba pamiętać, że statystycznie największy spadek cen od dwóch lat odbywa się tydzień po tym evencie, w okresie 3-4 grudnia.

Nie wiadomo, jaki event EA Sports przygotuje po zakończeniu Black Friday. W przeszłości często pojawiał się FUTMAS, jednak już w poprzednim sezonie zabrakło tego wydarzenia. Pewne jest natomiast to, że pustki nie będzie, ponieważ w tym sezonie praktycznie co tydzień gracze przechodzą z eventu w event. Co tylko pokazuje, że EA Sports stale szuka okazji do zarobku i nie inaczej powinno być w tym przypadku.

Co działo się w grze w ostatnich tygodniach?

Przed Black Friday w grze pojawił się dawno zapowiadany event we współpracy z Adidasem, który zdaniem graczy miał spory potencjał. Tak było w momencie, kiedy wyszła informacja na ten temat, jednak zakończył się sporym rozczarowaniem. Gracze czekali na zboostowane karty ze statystykami wynoszącymi 99, jednak boost został rozłożony w czasie i maksymalny pułap osiągną dopiero w kwietniu.

Najważniejszymi kartami z tej drużyny eventowej są Joao Felix, a także Diogo Jota, jednak overallowo – było to spore rozczarowanie dla graczy. Nie było również wybitnych SBC, a jedynym punktem, który przykuł uwagę, było wypuszczenie Insigne, który zbiera jednak różne opinie.

Włoch od początku obecnej edycji był jedną z chętniej wybieranych kart do starterów, ponieważ Serie A była bardzo tanią ligą względem jakości kart. Barella, Dybala, Chiesa czy właśnie Insigne idealnie pasowali do starterka. Insigne z eventu Adidasa dostał boost o +1 do każdej statystyki i +4 do tempa. To właśnie tempo w jego przypadku będzie boostowane w następnych miesiącach. Jednak z opinii graczy wynika, że nadal są spore zastrzeżenia odnośnie do wykończenia tego piłkarza. Nawet style gry średnio pomagają, ponieważ o ile long shoty są naprawdę solidne, o tyle już w samym polu karnym piłkarz Napoli ma spore problemy ze zdobywaniem bramek.

Czy warto go robić? Wszystko zależy od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twój klub. Insigne nie jest drogi, jednak z drugiej strony trzeba przepalić składy o poziomach 85 i 84, więc jest to wydatek rzędu 100 tysięcy monet, a w tej cenie można mieć obecnie Sona, który jest o wiele lepszym piłkarzem.

Więcej na jego temat przeczytasz TUTAJ.

FIFA 22 w zakładach bukmacherskich i Superbet bonus na start?

Początek edycji FIFA 22 był momentem treningów dla pro playerów, jednak już wkrótce rozpoczną się najważniejsze wydarzenia i eventy. Właśnie wtedy będzie można spodziewać się największej liczby zakładów bukmacherskich, ponieważ tak wskazują statystyki z poprzednich lat. Superbet bonus? Już wkrótce będzie można go wykorzystać w typowaniu FIFY 22.

Nie ma wątpliwości, że FIFA mocno się rozwija. Jednak na ten moment nie jest jeszcze aż tak popularna w ofertach zakładów sportowych, jak chociażby CS:GO. Zapewne minie jeszcze wiele lat, zanim dojdzie do wyrównania skali popularności, o ile w ogóle to się wydarzy.

W ofercie zakładów bukmacherskich na FIFA 22 z reguły znajdują się rynki główne, czyli po prostu typowanie zwycięzcy konkretnego wydarzenia, a także zakłady specjalne, jak możliwość obstawienia, kto zwycięży w konkretnej połowie. Miłośnicy zakładów bukmacherskich oraz fani esportowych emocji mogą w tym przypadku wykorzystać Superbet bonus na start.

Superbet Zakłady Bukmacherskie w poprzednim sezonie miały bardzo dobrą ofertę bonusów bukmacherskich na FIFA 22 i gracze uznawali tego bukmachera za czołówkę rankingów esportowych. Można więc zakładać, że w FIFA 22 będzie podobnie.

Oferta Superbet jest dostępna na stronie legalnego bukmachera. Możliwy jest również odbiór bonusów powitalnych na start lub zapoznanie się z analizą konkretnych wydarzeń. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie głównej takiej jak Superbet.pl.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza