Logitech G303 Shroud Edition - bezprzewodowa mysz gamingowa

Ulepszona mysz Logitech G303 będzie sygnowana marką "Shroud'a".

Logitech G303 Shroud Edition
fot. Logitech

Były profesjonalny gracz CS:GO, a aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych streamerów na świecie - Michael "Shroud" Grzesiek - we współpracy z firmą Logitech G przeprojektował swoją ulubioną mysz gamingową - bezprzewodową Logitech G303.Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania tych najbardziej wymagających i konsekwentnych esportowców. Pieczę nad całością sprawował właśnie "Shroud" i to on decydował o najmniejszym detalu, który ulegnie zmianie względem poprzednika.

Dlaczego? Grzesiek współpracuje z marką Logitech, a model G303 Wireless należał do jego ulubionych. W związku z tym podjęto decyzję o remasterze popularnego gryzonia, który wzbogacony o cenne wskazówki najlepszego "aimera", ma polepszyć umiejętności graczy i zadowolić tych, dla których precyzja jest wiodącym czynnikiem.

Technologia LIGHTSPEED w modelu G303 Shroud Edition ma zapewnić bardzo niskie opóźnienie. Waga to 75 g, czyli całkiem mało jak na mysz bezprzewodową. Na jednym ładowaniu może wytrzymać do 145 godzin. A jak cena? Logitech G303 Shroud Edition będzie dostępny na stronie logitechg.com w cenie 549 zł.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza