CS:GO - aktualizacja wprowadzająca autografy graczy z Majora

W CS:GO nareszcie pojawiły się kapsuły z autografami zawodników, którzy awansowali do fazy play-off na PGL Major Stockholm 2021.

Kapsuły z autografami CSGO Sztokholm 2021
fot. Valve

Kapsuły z autografami graczy PGL Stockholm 2021


Doczekaliśmy się aktualizacji, która dodała do gry pojemniki z autografami graczy CS:GO, którzy wzięli udział w Majorze PGL Stockholm 2021.

Przeczytaj także: s1mple triumfuje w Sztokholmie! Finał Majora CS:GO - NAVI vs G2

Jest to bardzo okrojona wersja, ponieważ inaczej niż dotychczas, Valve obdarowało autografami jedynie tych zawodników, którzy dotarli do fazy play-off, czyli klasycznego TOP 8.

Z jednej strony to smutna wiadomość, ponieważ większość zawodników, która odpadła przedwcześnie z turnieju, nie ma swojej pamiątki z wydarzenia. Z drugiej jednak strony jest to uhonorowanie tych najlepszych, którzy zdecydowanie zasłużyli na wyróżnienie.


Kapsuły zostały dodane dwie - mistrzów i finalistów. Ta pierwsza zawiera autografy wyłącznie zwycięzców PGL Major Stockholm 2021, czyli NAVI. Ta druga skupia się na pozostałych siedmiu ekipach, które dotarły do ćwierćfinałów. Cena obu kapsuł z autografami wynosi 3,89 zł.

Czy są ładne? Zdecydowanie są inne niż wszystkie. Dostępne są w wersji zwykłej (papierowej), holograficznej oraz złotej. Według opinii wielu użytkowników, zwłaszcza Twittera, autografy z tej edycji Majora należą, niestety, do jednych z najgorszych.Darmowe skiny CSGO

Polecane: Najciemniejszy nóż CS:GO w historii? Skin, którego nie widać

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza