LOBANJICA - gracz CS:GO - może zawalczyć na Fame MMA?

LOBA CS GO

Esportowa część Internetu zawrzała po tym, jak światło dzienne ujrzała rozmowa Wojtka Goli z graczem CS:GO - Nikolą “Lobanjica” Mijomanović'em.Kim jest LOBANJICA?

LOBA to popularny, czarnogórski gracz Counter-Strike'a: Global Offensive, który swoją sławę zyskał dzięki nieprzeciętnej sylwetce i umiejętnościom. Choć występuję w najlepszej lidze CS:GO - FACEIT Pro League - nie jest profesjonalnym zawodnikiem.

Przeczytaj także: Copenhagen Flames zaskoczeniem turnieju? Nowa legenda Majora w CS:GO

Sławę zyskał jako streamer na platformie Twitch, gdzie oprócz pokazu "skilla" najwyższych lotów, zabawia widzów humorystycznym stylem bycia.

Czy LOBA zawalczy na Fame MMA?

Wczoraj udostępniona została konwersacja pomiędzy Nikolą, a włodarzem federacji Fame MMA - Wojtkiem Gola. Gracz z Czarnogóry otrzymał bowiem zapytanie, czy nie chciałby wystąpić w jednej z nadchodzących freakfight'owych gal.

Loba Fame MMA


Nie znamy dalszych losów rozmowy. Nie znamy także potencjalnego rywala, choć w kuluarach mówi się, że to pashaBiceps, który miał niedawno startować w podobnej walce, mógłby stawić czoła takiemu wyzwaniu. Jedyną przeszkodą może okazać się waga, ponieważ panowie nie są w jednej kategorii.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: CS:GO - kiedy MICHU zagra swój pierwszy mecz na PGL Major Stockholm 2021?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza