Rusza sprzedaż biletów na IEM Katowice 2022. Ile kosztują?

Oficjalnie zapowiedziano, że IEM Katowice 2022 odbędzie się z udziałem publiczności. W związku z tym rusza sprzedaż biletów. Ile będą kosztować?

IEM Katowice Spodek
fot. ESL


Doczekaliśmy się ponownego otwarcia bram dla kibiców do Spodka. Pod koniec lutego odbędą się w nim finały LAN-owe Intel Extreme Masters Katowice 2022. Ile kosztują bilety i jakie opcje mamy do wyboru?IEM w Katowicach ponownie z publicznością

Jak informowaliśmy kilka dni temu, IEM Katowice 2022 odbędzie się z udziałem publiczności. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów, którzy po tak długim letargu pragną obejrzeć najważniejsze rozgrywki CS:GO na żywo.

Zobacz także: Obstawianie meczy CS:GO skinami. Jak i gdzie obstawiać?

Intel Extreme Masters w Katowicach to jedno z najważniejszych wydarzeń na esportowej mapie każdego gracza. Co roku odwiedzały go tłumy z całego świata, a przez pandemię spowodowaną koronawirusem ostatni IEM niestety był możliwy do oglądania jedynie online.

Cała sytuacja powoli wraca do normy, a ESL poinformowało o przywróceniu widowiska do pierwotnej formy. Właśnie dlatego już niebawem ruszy sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters Katowice 2022, które odbędzie się pomiędzy 15 a 27 lutego 2022 roku. Jakie bilety możemy kupić i ile będą kosztować?Bilety na IEM Katowice 2022

Sprzedaż biletów ruszy już za niespełna tydzień, bowiem 23 września o godzinie 14:00. Te jak wiadomo wyprzedają się w błyskawicznym tempie, dlatego tego dnia należy być czujnym. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie bilety będą imienne, a więc trzeba się dobrze zastanowić, ponieważ ewentualne odsprzedanie będzie później niemożliwe.

Co warte dodania, osoby które posiadają już bilet na IEM Katowice 2021, mogą otrzymać zwrot pieniędzy lub wymienić na bilet ważny podczas wydarzenia IEM Katowice 2022.


Ile kosztują bilety na IEM Katowice 2022?

Bilety podzielone zostały na różne pakiety. Bilet regularny, a więc podstawowy na jeden dzień kosztuje 95 zł. Miejsce w nieco innym, lepszym sektorze kosztować nas będzie 145 zł. Z kolei pakiet premium na konkretny dzień to wydatek rzędu 240 zł.

Dla osób bardziej wymagających znajdą się także pakiety ekskluzywne. Regularny 3-dniowy bilet kosztuje 360 zł, a w wersji premium 850 zł. Jednak największy z pakietów - Godmode - kosztuje aż 6000 zł. Cena adekwatna jest do oferowanych benefitów:

  • sektor zielony
  • Pokój w hotelu Courtyard by Marriott w dniach od 24 do 27 lutego (włącznie)
  • Przejazd z lotniska bądź dworca do hotelu oraz z hotelu na lotnisko bądź dworzec
  • nieograniczony dostęp do wszystkich stref wydarzenia
  • dedykowana strefa wypoczynkowa z cateringiem
  • dedykowany goodie bag
  • wycieczka po backstageu wydarzenia


Gdzie można kupić bilety? Bilety na IEM Katowice 2022 będzie można zakupić tutaj.


Czy potrzebne będzie szczepienie przeciw COVID-19 na IEM Katowice 2022?

Tak, osoby chcące brać udział w wydarzeniu będą musiały okazać ważny certyfikat szczepienia na COVID-19 lub też przebycia wspomnianej choroby.

Dodatkowo, osoby poniżej 13. roku życia wejdą na teren obiektu wyłącznie z rodzicami.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Jak sprzedać skiny z CS:GO w kilka minut? Wypłata na PayPal lub konto bankowe

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza