Podgląd zawartości paczek w FIFA 22 będzie dostępny od samego początku

Nowości zawitają do FIFY 22 już od samego początku. Dostępny będzie bowiem podgląd zawartości paczek, który ujawni znajdujące się w nich karty.

Podgląd zawartości paczek FIFA 22


Wymagania rynku zmusiły EA SPORTS do zastosowania nieco innej strategii odnośnie otwierania paczek w FIFA 22. Wszystko po to, aby zmniejszyć czynnik losowy w grze.


Podejrzenie zawartości paczki w FIFA 22

Ta opcja testowana była już pod koniec FIFY 21 i przyjęto zostało bardzo ciepło przez społeczność. Jej zadaniem jest zniwelowanie elementu hazardu, który pojawiał się przy otwieraniu paczek w trybie Ultimate Team.

Zobacz także: Jak wygląda animacja otwierania paczek w FIFA 22?

O ile otwieraliśmy darmowe paczki lub kupione za coinsy (walutę w grze), wszystko było okej. Problem pojawiał się w momencie, kiedy gracze wydawali prawdziwe pieniądze na FIFA Points, które nawet w małym procencie nie zwracały się na rzecz ciekawych kart.Sytuacja ta ma ulec zmianie dzięki możliwości "zajrzenia" do konkretnej paczki. Dzięki temu poznajemy jej zawartość i dopiero wtedy decydujemy się, czy kupujemy i bierzemy to co zostało nam zaoferowane, czy anulujemy i czekamy na kolejne paczki. Podgląd zawartości paczek w FIFA 22 będzie dostępny już od samej premiery gry.

Podejrzeć możemy zawartość jedynie paczek dostępnych w sklepie oraz maksymalnie raz na 24 godziny w przypadku konkretnego rodzaju paczki. Prawdopodobnie EA SPORTS zdecyduje się na dodanie płatnej opcji, która pozwoli nielimitowanie (lub znacznie częściej) zaglądać do wnętrza paczek w FIFA 22.


Polecane: FIFA 22 wersja Ultimate: ile kosztuje i co zawiera?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza