Razer zaprezentował gamingowe nakładki na palce dla graczy mobilnych

Myślicie, że to żart? Nic bardziej mylnego. Firma Razer pochwaliła się swoim najnowszym produktem jakim są GAMINGOWE NAKŁADKI NA PALCE.

Gamingowe nakładki na palce Razer
fot. Razer


Choć wydają się absurdalne, rzeczywiście trafiły na rynek. Gaming Finger Sleeve od Razera to produkt dedykowany graczom mobilnym. Jakie jest ich zastosowanie?


Razer Gaming Finger Sleeve

Widząc zdjęcie produktu można odczuwać skrajne emocje. Z jednej strony jest to na tyle dziwne, że ciężko znaleźć racjonalne uzasadnienie. Z drugiej jednak strony, rynek mobilny szybko się rozrasta, a marka Razer chce wychodzić naprzeciw wymaganiom użytkowników smartfonów.

Zobacz także: Fotel Razer Iskur dedykowany większym i cięższym graczom

W jakim celu zostały stworzone? Gamingowe nakładki na palce mają służyć temu, aby nasze palce ślizgały się po ekranie telefonu zawsze tak samo, bez względu na zabrudzenia powierzchni. Dodatkowo pochłaniają pot i zwiększają czułość dotyku.

Gaming Finger Sleeve Razer
fot. Razer


Zostały stworzone z nylonu i spandexu, czyli elastycznych materiałów, które mają dopasowywać się do każdego rozmiaru palców. Są przy tym dosyć cienkie, dlatego nie powinniśmy odczuwać dyskomfortu. Kosztują natomiast niecałe 10 dolarów, czyli blisko 40 złotych.


Polecane: CS:GO na Steam Deck od Valve. Czy to możliwe? Jak wygląda?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza