Anonymo przegrywa ze SKADE. Ostatnia szansa na IEM Fall 2021 Europe

Po przegranym meczu na SKADE, przed Polakami została ostatnia szansa na awans na turniej IEM Fall 2021 Europe. Ich przeciwnikiem będzie MAD Lions.

Snax Anonymo
fot. GG League / Maciej Kołek


Pierwszy eliminacyjny pojedynek zakończony dla Anonymo niepowodzeniem. Po trzech ciekawych mapach formacja Snaxa musiała uznać wyższość rywala.


Anonymo przegrywa ze SKADE w kwalifikacjach IEM Fall 2021

Anonymo 1:2 SKADE


Mecz rozpoczął się doskonale. Pierwsza mapa wybrana przez Anonymo - Vertigo - wpadła na ich konto. Wszystko zwiastowało dokończenie formalności na mapie drugiej, jaką było Inferno. Tam niestety szybko przekonali się o sile rywala i po jednostronnej walce gracze obu drużyn przenieśli się na mapę decydującą - Ancient. Dla Anonymo był to pierwszy oficjalny mecz na tej mapie w tym składzie, natomiast SKADE miało już kilka spotkań rozegranych. Szybko na wierzch wyszły słabe strony Polaków i niestety, ale po równie jednostronnej batalii polegli także na mapie trzeciej.

Zobacz także: IEM Katowice 2022 odbędzie się z udziałem publicznościAnonymo - SKADE

  • Vertigo: 16-13
  • Inferno: 7-16
  • Ancient: 8-16


Przed Anonymo została ostatnia szansa, aby otrzymać zaproszenie na główny turniej IEM Fall 2021 Europe. Ich przeciwnikiem będzie MAD Lions, a mecz zaplanowany jest na dzisiaj na godzinę 17:30. Przegrany odpada z kwalifikacji.

Polecane: Tryb z serwerami Surf pojawi się w CS:GO? Przeciek od Valve

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza