Polska drużyna na LAN-ie! Wisła Kraków awansuje na V4 Future Sports Festival 2021

Udało się! Wisła Kraków przebrnęła przez wszystkie eliminacje i dostała się na turniej LAN-owy V4 Future Sports Festival 2021 w Budapeszcie!

SZPERO Wisła Kraków
fot. Wisła Kraków

W dobrych nastrojach spać poszli zawodnicy Wisły Kraków. Przebrnęli przez kwalifikacje i zapewnili sobie miejsce na LAN-owym turnieju V4 Future Sports Festival 2021. Polacy polecą do Budapesztu, aby w dniach 14-21 listopada rozegrać jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku.


Wisła Kraków 2:1 Fiend


Wisła Kraków zagra na V4 Future Sports Festival

To był ciężki i długi pojedynek. Na całe szczęście pozytywnie zakończony dla graczy znad Wisły i już teraz wiedzą, że mogą bukować bilety w połowie listopada. Między 14 a 21 listopada rozegrany zostanie LAN w Budapeszcie, którego pula nagród wynosi 380 tysięcy dolarów.

Zobacz także: Jak sprawdzić każdy skin i naklejkę w CS:GO za darmo? Wszystkie skiny CS:GO

Pierwszą mapą pojedynku był Overpass wybrany przez SZPERA i jego zespół. Po pierwszej połówce wynik nie był dostatecznie dobry, jednak nadal dawał spore szanse na walkę o dobry rezultat. Druga część była dla Polaków zdecydowanie lepsza, gdyż mieli nawet punkt mapowy, jednak doprowadzili do dogrywki. Ostatecznie po długiej batalii zwyciężyli wynikiem 19:17.

Dust 2 to wybór Fiend. I widać to było doskonale. Ponownie przejęli inicjatywę w pierwszych piętnastu rundach i wygrali stronę atakującą 9:6. Po zamianie ról Wisła wyglądała znacznie lepiej, jednak zabrakło postawienia kropki nad i. Finalnie musieli uznać wyższość rywala i to bułgarska ekipa zgarnęła mapę.Na mapie trzeciej wszystko miało się rozstrzygnąć. Wybór padł na Ancient, co z pewnością ucieszyło naszych rodaków, ponieważ ostatnio toczyli na niej bój z bardzo dobrymi rywalami. Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał. Wisła Kraków zmiażdżyła oponentów po stronie broniącej i na drugą część przenosiliśmy się z wynikiem 14:1. Strona atakująca okazała się być znacznie trudniejsza, jednak gdzieś po drodze wyszarpali te dwa brakujące punkty i domknęli mapę rezultatem 16:8.


Wyniki meczu Wisła Kraków vs. Fiend:

  • Overpass - 19:17
  • Dust 2 - 14:16
  • Ancient - 16:8


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Jak zdobywać gwiazdki operacji w CS:GO?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza