Handlarz z CS:GO wystawił na sprzedaż skin za 750 000 złotych

Niektóre skiny w CS:GO są bardzo drogie. Przykładem może być to AK-47, które jeden z graczy sprzedaje za blisko 750 tysięcy złotych.

AK Wulkan 4 naklejki Titan


Wiadomo, że ceny skórek CS:GO rosną bardzo szybko, szczególnie jeśli mówimy o rzadkich przedmiotach. Jeden z arabskich kolekcjonerów wystawił na sprzedaż StatTrak™ AK-47 | Vulcan w stanie fabrycznie nowym z czterema naklejkami Titan Holo z Katowic 2014 oraz niskim float wynoszącym 0.00035.


Rzadki skin CS:GO wystawiony na sprzedaż za 750 000 złotych

Skąd tak duża cena? Przede wszystkim musimy zrozumieć, że same naklejki są już okazem bardzo kolekcjonerskim, a cena jednej z nich to blisko 70 tysięcy dolarów. Sam ten fakt podnosi wartość skina o dziesiątki tysięcy.

Zobacz także: Najdroższa wymiana w CS:GO w historii? 500 000 dolarów za naklejki z Katowic 2014

Ponadto mamy do czynienia z bronią fabrycznie nową w StatTraku, a do tego jej float jest najniższy na całym świecie, co sprawia, że jest unikatem na rynku skinów CS:GO. Można to łatwo sprawdzić za pomocą serwisu csgofloat.com i rzeczywiście jest to prawda.Lunar, czyli osoba sprzedająca ten przedmiot, życzy sobie za niego 1 250 000 CNY w kryptowalucie, co po przeliczeniu na aktualny kurs daje blisko 750 000 złotych.

Ludzie zaczęli dyskutować, czy cena zażądana przez właściciela jest niska czy wysoka. Sam zainteresowany szybko zamknął temat stwierdzając, że jest ona stanowczo za niska.


Polecane: Dlaczego cena AWP | Dragon Lore w CS:GO jest tak duża?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza