Błąd z granatem dymnym w CS:GO, który daje przeciwnikom WH

Pewne kwestie nadal nie zostały poprawione. W CS:GO wciąż istnieje bug z granatem, który pozwala przeciwnikom widzieć przez dym.

Smoke bug CSGO


Coraz częściej dochodzi do sytuacji, kiedy w profesjonalnych meczach przewaga zdobywana jest przez błąd gry. Tak też było ostatnio.



Smoke bug w CS:GO

Problem z tym granatem istnieje od dawna. W mniejszym lub większym stopniu ułatwiał zdobywanie informacji o przeciwnikach zza granatu dymnego. To jednak coraz częściej dzieje się na pro scenie.

Zobacz także: Komenda na legalne WH w CS:GO - jak włączyć WallHack na własnym serwerze?

Bug ten pojawia się, kiedy do zgaszenia Mołotowa (granatu zapalającego) użyjemy smoke'a (granatu dymnego). Przy odrobinie szczęście ujrzymy na ułamek sekundy kontur przeciwnika, który stał w tym czasie w miejscu wybuchu granatów.

Czy jest to wykorzystywanie błędów gry? I tak, i nie. Generalnie nie można winić za to graczy, gdyż niejednokrotnie nie mają na to wpływu, a często dzieje się to przypadkowo.



Fakt jest natomiast taki, że Valve powinno naprawić ten problem już bardzo dawno temu.

Ostatnio taka sytuacja miała miejsce podczas meczu NAVI kontra FaZe. Perfecto - gracz Natus Vincere - przeczekał odpowiednio długo i wykorzystał moment, aby zdobyć łatwą eliminację i przewagę dla drużyny.


Polecane: Komenda na czas w CS:GO. Czy wiesz jak działa?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza