Astralis straci gla1ve'a? Duńczyk tymczasowo poza głównym składem

Problemów Astralis ciąg dalszy. Wszystko wskazuje na to, że gla1ve nie zagra w nadchodzących turniejach.

Astralis gla1ve
fot. HLTV.org


Portal Dexerto ustalił, że Andreas "Xyp9x" Højsleth ponownie trenuje ze swoją drużyną, ponieważ tymczasowo skład opuszcza Lukas "gla1ve" Rossander.gla1ve tymczasowo poza głównym składem Astralis

Andreas "Xyp9x" Højsleth zastąpiony został przez Philipa "Lucky" Ewalda tuż przed startem 14. sezonu ESL Pro League. Po odejściu Nicolaia "dev1ce" Reedtza drużynie brakowało snajpera, co odbiło się na wynikach sportowych.

Zobacz także: Role w drużynie CS:GO - podział i obowiązki

Osiemnastolatek wskoczył do zespołu kosztem "profesora clutchów". Teraz jednak Xyp9x powraca, aby tymczasowo zastąpić nieobecnego na czas turnieju BLAST Premier Fall gla1ve'a. Wiele źródeł potwierdziło, iż gla1ve wciąż trenował z Astralis, jednak u boku głównego trenera - Danny'ego "zonic" Sørensena.Absencja Duńczyka prawdopodobnie spowodowana jest narodzinami jego dziecka. W marcu opublikował Tweeta, w którym pochwalił się, że za sześć miesięcy zostanie tatą. Mamy wrzesień, a więc zbliża się czas narodzin jego pierwszego potomka.

Jaka będzie przyszłość gla1ve'a w Astralis? Tego na ten moment nie wiemy. Czas pokaże, czy wróci po przerwie do treningów ze swoją drużyną. Może szykuje się do zastąpienia zonic'a w roli trenera?


Polecane: Nóż Motylkowy CS:GO - drogie skiny Butterfly Knife

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza