Anonymo bez szans na IEM po porażce z MAD Lions

To już koniec. Nie zobaczymy Anonymo ani na nadchodzącej imprezie, ani na Majorze. Polska formacja poległa w meczu z MAD Lions o turniej IEM Fall Europe 2021.

Snax CSGO
fot. Anonymo / Maciej Kołek


Ostatnia szansa niestety nie została wykorzystana. Po zaciętym spotkaniu, Anonymo musiało uznać wyższość rywala i to właśnie MAD Lions awansowało na turniej IEM Fall 2021 Europe.


Anonymo wypada z gry

Anonymo 1:2 MAD Lions


Ten mecz był ostatnią nadzieją na awans do turnieju IEM Fall 2021 Europe, który dodatkowo mógł zapewnić punkty, niezbędne do uzyskania zaproszenia na turniej rangi Major. Wszystko niestety legło w gruzach po przegranym meczu przeciwko MAD Lions.

Zobacz także: IEM Katowice 2022 odbędzie się z udziałem publiczności

Pierwsza mapa - Mirage - była wyborem Polaków. Niestety zagrali fatalnie po stronie atakującej, co przełożyło się na 4:11 po pierwszej połowie. W drugiej próbowali wracać, jednak przeciwnik posiadał znaczny zapas rund. To w konsekwencji dało rezultat 11:16 dla MAD Lions.

Na drugiej mapie, którą była Ancient, zobaczyliśmy totalne przeciwieństwo. Dominacja Anonymo widoczna była od samego początku, aż do końca spotkania. Pierwszą połówkę zamknęli wynikiem 13:2. Formalności dokonali po zmianie stron i ostatecznie gładko wygrali mapę wybraną przez rywala.Decydujące starcie rozgrywało się na Inferno. Tutaj niestety powtórzył się scenariusz z mapy pierwszej. MAD Lions nie pozwoliło wejść sobie na głowę. To oni rozdawali karty i po stronie broniącej prowadzili wynikiem 12:3. Zamiana na stronę atakującą przysporzyła im trochę problemów, za sprawą clutchy wygrywanych przez Polaków. To niestety okazało się niewystarczające i finalnie   całe BO3 MAD Lions wygrało wynikiem 2:1.


Wyniki meczu Anonymo - MAD Lions:

  • Mirage - 11:16
  • Ancient - 16:2
  • Inferno - 6:16


IEM Fall 2021 Europe z polskimi nazwiskami

Są jednak pozytywy. Na IEM Fall 2021 Europe nie zobaczymy wprawdzie polskiej formacji, mimo to kilka biało-czerwonych akcentów może wywołać uśmiech na twarzy. Wspomniane wcześniej MAD Lions ma wszakże polskiego trenera, byłego opiekuna Virtus.pro Jakuba "kubena" Gurczyńskiego, a jednym z sześciu zawodników jest Filip "tudsoN" Tudev.

Oprócz nich zakwalifikowała się także drużyna ENCE, w skład której wchodzą Paweł "dycha" Dycha i Olek "hades" Miśkiewicz. Ostatnim Polakiem biorącym udział w zawodach jest Mateusz "mantuu" Wilczewski reprezentujący barwy OG.


Polecane: Tajemniczy rekin opublikowany przez Valve. Czy to zwiastuje nową operację?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza