k0nfig złamał nadgarstek. Complexity bez kluczowego zawodnika

Przykra wiadomość dotarła do nas z obozu Complexity Gaming. k0nfig, podstawowy gracz dywizji CS:GO, złamał nadgarstek podczas upadku.

k0nfig CSGO
k0nfig, fot. ESL / Stephanie Lieske


Kontuzje w esporcie bywają rzeczą sporadyczną. Inną kwestią jest wypadek losowy poza stanowiskiem komputerowym. k0nfig, przez swoją nieuwagę, pauzował będzie co najmniej kilka tygodni.k0nfig ze złamanym nadgarstkiem przed bootcamp'em

Kristian "k0nfig" Wienecke może mówić o sporym pechu. Sytuacja miała miejsce na lotnisku. Duńczyk w drodze na bootcamp swojej drużyny poślizgnął się na wodzie i uderzył ręką w poręcz. To niestety przeobraziło się w złamanie nadgarstka.

Zobacz także: Nóż Motylkowy CS:GO - drogie skiny Butterfly Knife

Jak tłumaczy sam zainteresowany - lekarz na miejscu nie stwierdził żadnego pęknięcia, a Kristian rozegrał z tego powodu jeszcze kilka treningów drużynowych. Twierdzi, że nawet z kontuzją udało mu się zdominować rywali.To rzecz jasna nie pozostanie bez interwencji. Lekarz przeprowadzi operację i przez kolejne 6 tygodni k0nfig zmuszony będzie do noszenia gipsu. To eliminuje go z gry w 14. sezonie ESL Pro League. Według informacji z portalu HLTV.org, Duńczyka podczas jego nieobecności zastąpi Niels Christian „⁠NaToSaphiX⁠” Sillassen.


Polecane: Karambit Blue Gem - najrzadszy skin w CS:GO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza