Gracze CS:GO proszą Valve o nową komendę, która wyłączy customowe skiny postaci

Skiny do postaci zaczęły stwarzać problem. Czy potrzebna jest komenda, która wyłączy widok customowych modeli?

Skin do postaci CSGO


Po wprowadzeniu skinów do postaci w CS:GO, już kilka razy dostosowano wygląd niektórych elementów na mapach, aby zwiększyć ich widoczność. Czy to na pewno słuszna droga?Gracze CS:GO chcą wyłączenia skinów do postaci

Jeden z najnowszych postów w serwisie Reddit mocno sugeruje, że skiny do postaci utrudniają walkę fair play i stanowią niepotrzebny dodatek.

Zobacz także: Ile pieniędzy zarabia CS:GO na samych skrzynkach?

Użytkownik "Gasberry" udostępnił film ze swojego meczu, w którym widać, że przegrał swój pojedynek tylko dlatego, że nie było widać głowy rywala na tle ściany, ponieważ posiadał niestandardową skórkę do agenta.Prześmiewczo nazwał film komendą "cl_disable_custom_playermodels 1", a więc jednocześnie zasugerował wprowadzenie do gry nowego parametru, który na życzenia każdego gracza wyłączy widoczność skinów postaci.

Czy taka zmiana w ogóle ma sens? Z logicznego punktu widzenia, jak najbardziej. Niektórzy organizatorzy turniejów już teraz zabraniają korzystania graczom z kolorowych modeli. Dlaczego taka opcja nie mogłaby pojawić się u zwykłych użytkowników?


Polecane: Dlaczego cena AWP | Dragon Lore w CS:GO jest tak duża?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza