Esport w Stardew Valley? Turniej z pulą nagród 40 tysięcy dolarów

Takiej informacji raczej nikt się nie spodziewał. Oficjalnie ogłoszono puchar w Stardew Valley, w którym łączna pula nagród wyniesie 40 tysięcy dolarów.

Stardew Valley jako gra esportowa


Esport znajdzie miejsce w każdej grze. Z takim przeświadczeniem wyszli organizatorzy pucharu w Stardew Valley, w którym drużyny sięgną po nagrody o łącznej wartości 40 tysięcy dolarów.Stardew Valley jako gra esportowa

Stardew Valley to gra polegająca na rozwoju swojej farmy. Wcielamy się w mieszkańca małej wioski i rozpoczynamy pracę nad własnym terenem.

Można zadać pytanie - gdzie w tej grze jest miejsce na esport? Okazuje się, że rywalizacja, a więc to, co w esporcie jest najważniejsze, stanąć może na wysokim poziomie.

Zawody z pulą 40 tysięcy dolarów odbędą się 4 września. Do pojedynku zaproszono cztery drużyny, których zadaniem będzie zdobyć jak najwięcej punktów, poprzez wykonywanie rozmaitych wyzwań. Wygra ta ekipa, która zgromadzi ich na swoim koncie najwięcej.Wydarzenie organizowane jest wspólnie z youtuberem Unsurpassable Z, który na co dzień wrzuca do sieci filmy z tej właśnie gry.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza