Anonymo i x-kom AGO w Polskiej Lidze Esportowej

Polska Liga Esportowa zdradza coraz więcej informacji. Już teraz wiemy, że wśród zaproszonych drużyn znajdują x-kom AGO i Anonymo Esports.

PLE jesień 2021
fot. Polska Liga Esportowa


Sezon jesień 2021 będzie w Polskiej Lidze Esportowej bardzo intensywny. PGE Dywizja Mistrzowska doczekała się rozszerzenia do dziesięciu drużyn, a to oznacza więcej spotkań w trakcie dnia transmisyjnego.

To jednak nie jedyne dobre wiadomości. W gronie zaproszonych zespołów znajdzie się debiutujące w PLE Anonymo Esports oraz powracające do ligi x-kom AGO. Będzie to pierwszy sezon Anonymo w Polskiej Lidze Esportowej, jednak już teraz stawiani są w roli faworyta. Z kolei AGO miało okazję triumfować w jednym z sezonów, który miał miejsce w 2018 roku.Nie znamy jeszcze pełnych zestawień drużyn obu dywizji. Uzupełnione zostaną bowiem po Relegacjach Polskiej Ligi Esportowej, które odbędą się w dniach 31.08-1.09. Udział w rozgrywkach wezmą cztery zespoły: Creative Avez, PL123, Tarczyński Protein Team i M1 EDEN. Co ciekawe, do Dywizji Profesjonalnej zaproszone zostaną także te drużyny, które poradzą sobie najlepiej w kwalifikacjach. Te zaplanowane są na 11 i 12 września.

Konferencja prasowa odbędzie się 6 września w Warszawie. Poznamy wówczas więcej informacji o samych rozgrywkach oraz ogłoszony zostanie przełomowy na rynku esportowym projekt "CPS".

Początek sezonu w PLE

Rozgrywki ligowe wystartują 20 września. W pierwszej kolejności zobaczymy spotkania z Dywizji Profesjonalnej. Dwa dni później rozpocznie się PGE Dywizja Mistrzowska. 22 i 23 września śledzić będziemy zmagania zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej. W tym sezonie, z uwagi na ilość drużyn, transmisje będą się zaczynać o godzinie 13:00.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza